Či už máte radi prírodovedný prístup Altona Browna k vareniu, musíte oceniť jeho odhodlanie pre remeslo. Zasahuje takmer každý aspekt svojho života – dokonca aj veci, ktoré nesúvisia s prácou. Keď v máji našiel dve vonku mimo svojej kancelárie, prijal ich a nazval ich Stirfry a krevety toast. A teraz je označený za strateného psa, ktorý ho nasledoval doma Gordon Ramsay. Áno, ako v tom ostatné známy kuchár v televízii.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Marietta … pomoct! #stratený pes

Príspevok zdieľaný Altonom Brownom (@altonbrown)

Brown prišiel na Twitter a Instagram, aby sa pokúsil opätovne pripojiť pooch so svojimi majiteľmi a povedal vo svojom pôvodnom videu: “On ma nasledoval a nie som na to nastavený.” Nasledujúci deň šéfkuchár priviedol psa do svojej kancelárie a znova poslal video, ktoré žiada o pomoc v internete. To je, keď Amerika zistila, čo Brown volal šteniatko. “Niekto povedal, že by som mu mal pomenovať Gordon Ramsay,” povedal Brown a usmieval sa. Zavolal psa “hrozne škaredé”, ale “sladké a roztrhané.” Nie sme si istí, či nejaká z týchto vlastností súvisí s Ramsayovým monikerom, ale my sme trochu v pohode, keď zostaneme v tme.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Našiel sa aktualizovaný pes #sharpei

Príspevok zdieľaný Altonom Brownom (@altonbrown)

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Vďaka sile sociálnych médií sa “Ollie” vráti svojmu majiteľovi. Ďakujem všetkým.

Príspevok zdieľaný Altonom Brownom (@altonbrown)

Príbeh má šťastný koniec: majitelia Ramsay boli upozornení vďaka celosvetovej sieti a všetci sa čoskoro zjednotili. (A ako sa ukáže, pes nie je skutočne pomenovaný podľa celebrity šéfkuchára. Jeho skutočné meno je Ollie.) Nie sme si istí, prečo sa Brown stal náhle magnetom pre nepoctivé zvieratá, ale nie sme naštvaní ono. Stierfry a Shrimp Toast by pravdepodobne použili priateľa s názvom Wasabi.

Nasledujte Delish na Instagram.

Prevezmite aplikáciu Delish.