Anthony Bourdain

Getty Images

obraz

Getty ImagesCraig Sjodin
Anthony Bourdain našiel lásku v mladom veku

Prvá láska, Nancy Putkoski, sa stretla na strednej škole. A práve vtedy sa vytvorila reputácia šéfkuchára. Podľa New Yorker, Putkoski bola “staršia dievčina […], ktorá bežala s davom druggie.” Bourdain začal bežať aj s nimi. Po absolvovaní študoval na Vassar na vysokú školu, ale po dvoch rokoch odišiel a odišiel do kulinárskej školy.

obraz

Getty ImagesRandy Holmes
Nezobrali sa až do konca dvadsiatych rokov.

Bourdain a Putkoski uzavreli dohodu v roku 1985. Počas 80. rokov sa Bourdain stále pravidelne obracal na drogy. Vo svojej knihe Kuchyňa dôverná, napísal: “Boli sme stále vysokí, kúpali sme sa na prechádzku pri každej príležitosti” konceptualizovať “.”

obraz

Getty ImagesEric McCandless
Párty prázdniny neboli nič ako tie, ktoré Bourdain teraz berie.

Profil Bourdain v New Yorker uviedol, že on a Putkoski ušetria dosť peňazí, aby sa každých pár rokov dostali do Karibiku. Ale okrem toho dvaja neurobili veľa cestovania.

Anthony Bourdain

Getty Images
Bourdainova náhlá hviezdna sila ich zlomila.

Putkoski videla kvitnúce televíznu kariéru svojho manžela ako hrozbu pre ich manželstvo. “Cítila som sa, akoby sa mi celý svet otváral, videl som veci, cítil som veci, ja som zúfalo chcela viac a celú vec videl ako rakovinu,” povedal v rozhovore. Dvaja sa rozišli po 20 rokoch manželstva.

obraz

Getty ImagesPatrick McMullan
Vedľajší šéfkuchár zaviedol Bourdain do spoločnosti Ottavia Busia.

Šéfkuchár Eric Ripert sa stretol s Busiou, keď pracovala ako generálna riaditeľka v reštaurácii v meste Geisha v New Yorku. Myslel si, že bude dobrým zápasom pre Bourdaina a postaví oboch. Pár ich zasiahol napriek 22-ročnému vekovému rozdielu.

obraz

Getty ImagesIlya S. Savenok
Pohybovali sa rýchlo – a dostali zodpovedajúce tetovanie.

Prvý dátum páru bol u cigarovej tyčinky. Ďalší predčasný stretnutie sa uskutočnilo v spolupráci s morskými rybármi. “Nariadila 6-librové homár, sedel som tam, očaril sa a sledoval, ako ju z nej vyleje každý kúsok mäsa,” vylial sa k Cosmo. Čoskoro potom dostali zodpovedajúce tetovanie – šéfkuchárske nože.

obraz

Getty ImagesSteve Mack
Bourdain a Busia mali zaneprázdnený rok 2007.

Pár privítal dcéru Ariane 9. apríla 2007. O niekoľko týždňov neskôr 20. apríla vymenili sľuby.

obraz

Getty ImagesJason LaVeris
Jeho zaneprázdnený rozvrh dal námahu na ich vzťah.

Bourdain cestoval neustále a Busia priznala do Miami New Times, že jej najväčšou výzvou bola “šialený plán môjho manžela”. Nechcela mať nič spoločné s televíziou a mal malé dieťa, takže väčšina Bourdainových dobrodružstiev bola sólo.

obraz

Getty ImagesCharles Eshelman
Busia sa zmenila a pár sa rozpadol.

V časti, ktorú Busia písala pre newsletter Leny Dunhamovej, tvrdila, že Bourdain rád vtipkoval, že sa oženil so Sophiou Lorenovou, ale skončil s Jean-Claude Van Damme. Dokonca sa dokonca dohodla. Busia začala bojovať s MMA po narodení svojej dcéry a hoci Bourdain príležitostne prišiel k nej, nevykonával to ako konkurenčne. Ich záujmy sa rozchýlila a pár sa v roku 2016 rozdelil priateľsky.

obraz

Neilson Barnard
Bourdain tvrdil, že sa neponáhľal začať chodiť.

“Nie som v žiadnom prípade, aby som o tom úprimne premýšľal,” povedal ľudia hneď po rozvode z Busie.

obraz

Getty Images
Bourdain znovu našiel lásku na súbore svojej novej show.

Talianska herečka a režisérka Ázia Argento spolupracovala s Bourdainom na epizóde Neznáme časti v Ríme a Strana šesť spojili tieto dve romanticky do februára 2017. Boli spozorované bozkávať na ulici a chodiť ruka v ruke.

obraz

Getty ImagesJacopo Raule
Argento nevadí Bourdainovmu rozvrhu.

Aj ona je zaneprázdnená, hovorí ľudia že 42-ročná mama dvoch a on je “cirkus šialenci.”

obraz

Getty ImagesNeilson Barnard
Dvaja sú šťastnejší než kedykoľvek predtým.

Vykonávajú neustále dobrodružstvá – často pre epizódy Neznáme časti – a Argento často uverejňuje sladké fotografie Bourdainu jej Instagram.