obraz

Povesti, ktoré by mohla uzavrieť reštaurácia Mesa Grill v New Yorku spoločnosti Bobby Flay, sa začali v máji, keď sa ponuka nehnuteľností ponúkla na miesto. Teraz boli tieto fámy potvrdené.

Viac od Delish: Celebrity kuchári doma: Bobby Flay

Podľa Grubstreetu, po neúspešných rokovaniach o prenájme so svojím prenajímateľom, tábor Flay oznámil, že Mesa Grill sa skončí koncom augusta. Reštaurácia, moderný zážitok z Tex-Mexu, už od svojho založenia v roku 1991, niekoľko rokov pred slávnosťou Flay’s Food Network, pritiahla davy ľudí. Mesa Grill však nie je jedinou reštauráciou, ktorá slúži Flayovi jedlo. Vyšší šéfkuchár prevádzkuje spoločnosť Bar American v Midtown Nabe v New Yorku, Mesa Grill v Las Vegas a na Bahamách a niekoľko Bobby Burger Palaces v ôsmich štátoch.

Viac od Delish: Predtým, než boli hviezdy

Zatiaľ čo Mesa Grill je stále v zozname na OpenTable.com, reštaurácia neberie žiadne rezervácie po 31. auguste. Ako však špekulujú šľachtici, je pravdepodobné, že sa reštaurácia presťahuje. Zatiaľ čo Mesa Grill sa môže uzavrieť, Grubstreet uvádza, že Flay má na začiatku budúceho roku otvorenú novú španielsku reštauráciu Gato na Manhattane..

Už ste niekedy boli v Mesa Grill? Myslíš si, že by sa Flay mal presťahovať?

Nájdite viac vynikajúceho obsahu potravín na Delish:


Vyhľadajte perfektný recept z našej domovskej stránky
Zistite najnovšie správy o potravinách
Získajte knihu receptov na uloženie vašich obľúbených jedál
Zaregistrujte sa do našich bezplatných bulletinov
Pozrite sa na Facebook, Pinterest a Twitter