Zabudnite na Kim Kardashian: Čo sa týka fanúšikov Caked Up Café, tento koláč je to, čo zlomilo internet. Keď majiteľka Denise Byrnes Instagrammed fotku a video zo svojej 16-ročnej dcéry Francesca Dunkin ‘Donuts-inšpiroval koláč, rád a reposty a názory začali preliať dovnútra. Šialený bol rovnako epický v osobe. “Ľudia nám odovzdávali svoje telefóny na fotografovanie, pretože sme ich nemohli nechať v zadnej časti pekárne!” hovorí Francesca.

obraz

John Komar

Keď sme zahliadli dvojkrídlový tortu, hovoril tak mocne našim vnútorným láskavým, posadnutým srdcom Lisa Frankom, že sme sa mali opýtať Francesca a Denise, aby nám ukázali, ako sa kúzlo stalo v ich New City, NY, pekáreň.

Ich priestor je malý – sú len tri kaviarenské stoly – ale dámy Byrnes nerobia malé veci. Pôvodná požiadavka na šišku pochádza od ženy, ktorá chcela svojmu manželovi, dlhému fanúšikovi Dunkinovho, dezert pre narodeniny. Jej jedinou požiadavkou bolo, aby bola oranžová a fialová. Francesca to urobila len tak – potom pridala ružové poháre, čokoládové ganache, niektoré z želé-naplnených a glazovaných kocúrov, ich podpis Munchkins a dokonca aj šálku “kávy” (je to prázdny pohár vmasený vnútri s tónovaným maslom). Vidíte, čo myslíme? Iba veľké nápady tu.

Odkedy sme zaznamenali prvé riadkové sedadlo v procese zdobenia, vybrali sme si chladnú techniku ​​pre akvarelový efekt torty. Tu je postup, ako sa to deje: Potom, čo ste potrubné riadky farebného krémového múka na vrchu škvrnitého plášťa, dokonca aj vonku s hladkou námrazou. Potom vezmite malú obrátenú špachtľu a nakreslite špičku s špičkou, kde sa stretnú dve farby. Keď znovu zjemníte tortu, bude to tak nádherné ako zmiešané pozadie “západu slnka”, ktoré ste vytvorili pre prezentácie strednej školy PowerPoint.

obraz

John Komar

Ale to nie je Francesca obľúbená časť. Je to ako my ostatní: “Robím veľa kvapiek!” ona povedala. Pretože na konci dňa, nikto nemôže odolať sledovanie #foodporn, ktorý je čokoláda slávne spadá po strane dortu.

Nasledujte Delish na Instagram.