Väčšina reštaurácií dúfa, že na ich ponuke bude mať zážitok, ale Catch – miesto s morskými plodmi s umiestneniami v Manhattane, Los Angeles, Dubaji a Playa Del Carmen – má doslova frázu. Hviezda ich zoznamu dezertov sa nazýva čokoládový koláč “Hit Me” a to je presne to, čo kuchári chcú, aby hostia urobili s túrujúcou liečbou:.

obraz

John Komar

Je to štyri príbehový dezert, ktorý sa skladá zo zmrzliny, sladkého pečiva a koláča, a šéfkuchári, ktorí robia stavbu na vedu. Musí to vidieť, pretože umiestnenie v New Yorku sa každodenne vyčerpá asi 150 dolárov. Šéfkuchári pripravujú každú vrstvu na obrovské plechové misky a potom prerezávajú dosky na perfektné štvorce s nástrojom, ktorý by vyzeral viac ako doma v stredovekej mučiacej komore než rušná kuchyňa.

Smiešne rozmazaný cukráreň a čokoládový koláč sú bezlepkové a pražená zmrzlina z bielej čokolády je to, o čom by sa mala každá vanička dulce de leche snažiť chutiť, ale je to najvyššia vrstva – čo Catch nazýva kvapalinou “Klondike” – to je najpôsobivejšie. Šéfkuchári zmrazia podnos bielej ganache, potom ju rozrežú a namočí do čokolády a vytvoria tak bar Klondike. Je to najvyššia vrstva veže a keď ju zasiahnete, ako to naznačuje malá tabuľka na dezertnej doske, roztavený ganache sa rozpadá nad všetko.

obraz

John Komar

Potrebujete trochu sily na to, aby ste túto vec stiahli, a preto zvážte, ak chcete niečo povzbudiť: Nie je nič trochu agresie a čokoláda to nedokáže.

Nasledujte Delish na Instagram.