Tu je všetko, čo vieme o tehotenstve Chrissy Teigenovej. (Psst: Je to veľa.)

Ďalšie dieťa bude chlapec.

“Malý chlapec je ďalší, určite,” oznámila Teigen na cenu Producers Guild Awards v januári 2017. Hviezda bola otvorená kvôli jej bojom proti plodnosti a skúsenostiam s IVF. Zatiaľ čo v tom čase nie je tehotná, využíva svoju platformu na školu nenávidiacich, ktorí ju obviňujú z čerešňového vyberania svojich pohlavných detí: “Odkedy to príde znova, povedal som, že naše ďalšie dieťa bude chlapec, pretože to je embryo, ktoré my Chlapec, tak jo. “

Teigen hovorí, že je pripravená na ďalšie dieťa.

Model, ktorý sa stal šéfkuchárom, sa stal televíznym hostiteľom – vážne, čo zostalo na dobytí? – kryty V štýle časopisu z novembra 2017. Teigen spomína, že implantuje ďalšie embryo v nadchádzajúcich mesiacoch prostredníctvom IVF. Je pravdepodobné, že urobila tento komentár počas leta, pretože rozhovory majú tendenciu prebiehať ďaleko vopred.

A dieťa robí štyri!

Zobraziť tento príspevok na Instagram

je to John!

Príspevok zdieľaný chrissy teigen (@ chrissyteigen) na

Teigen robí oznámenie v typickom štýle – na sociálnych médiách – 21. novembra 2017. Ona uverejní video dcéry Luna ukazujúce na jej žalúdok, hovoriac dieťa. A vyčistiť akékoľvek špekulácie o otcovi (ah, povzdych), titulok znie: “Je to John!” – odkazujúc na manžela Johna Legenda. Túto správu potvrdzuje rovnako rozkošným, emoji-plneným tweetom.

Stretneme sa.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

aloha, bebe @ 1maryphillips @ jenatkinhair @ monicarosestyle @ alanavanderaa

Príspevok zdieľaný chrissy teigen (@ chrissyteigen) na

Teigen uverejňuje prvý obrázok svojho rastúceho brucha na Instagram, ktorý popisuje chybu: “aloha, bebe.”

Legenda má požiadavku.

Aj so svojím bývalým skĺznutím Teigen oficiálne nezverejní sex svojho dieťaťa. Hovorí E! správy na výstave svojej show, Lip Sync Battle, a hovorí, že je to želanie Legend: “John bol ako,” Uistite sa, že to nehovoríte. Poďme mať jednu vec pre nás, “a samozrejme, pravdepodobne to asi skončím povedať, ale ja som len urobím mu túto láskavosť tak dlho, ako len môžem. “

Áno – určite je to chlapec.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

mama a jej dieťa

Príspevok zdieľaný chrissy teigen (@ chrissyteigen) na

V noci The Grammy, Teigen, odloží červený koberec do svojho Instagramu. Má deets každý je čakala na: V konečnom dôsledku odhaľuje v titulku, že áno, má chlapca.

Vyberá si meno.

Legenda vybrala Luna, hovorí Teigen, takže je to jej rad, ale ona ju nebude zdieľať pred narodením dieťaťa. Ona ešte nevie, čo to je. “Neviem, čo robiť. Vezmite si to na Twitter,” hovorí Teigen E! správy. Teigen neskôr rozlieva, že meno chlapca je tak ťažké, že ani nemôže dať novorodencovi stredné meno.

Chrissy sa pýta, či sa Luna a Baby 2 dostanú spolu.

“Chystajú sa spolu? Budú sa páčiť?” Teigen zvažuje Nás týždenne. Ale znie to, ako by sa nemala obávať. “Je tak nadšená,” hovorí Teigen Entertainment Tonight. “Vlastne má svoju malú bábiku, keď sa stará o to.”

Houston, máme termín splatnosti.

Keď je zapnuté Ellenová výstava, Teigen tvrdí, že na jar má chlapa. Ale ona nie je taká, ktorá by mala byť pevná a dodáva: “Poviem vám – je to jún!”

Prekvapenie! Je to detská sprcha.

Štyri mesiace predtým, než príde, Teigen priatelia hodia jej prekvapenie bábätko. Z jedného krátkeho videa, ktoré vyšla na Instagram, vyzerá veľmi super – len Teigen a jej štyri “najlepšie priateľky na planéte” v reštaurácii. Je to ďaleko od toho, že Kim Kardashian hodil na Luna, ale rovnako ako na srdce.

Je to obrazový deň.

Teigen odvezie do Twitteru, aby zdieľal ultrazvukový obraz dieťaťa. “Dobrý deň, som malý chlapec,” píše.

Teigen sa pýta na jej prírastok na váhe.

“Až 40 libier a ani jedna unca nezašla na zadok. Prosím, prestanete hanbiť nehrosené, snažíme sa,” píše Tweets. V show solidarity sa Pizza Hut páčila.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.