obraz

S láskavým dovolením z The Morrison

Ak máte náladu na hviezdnu kombináciu slaniny a hamburgerov, môžete si vyrobiť jeden z našich viac ako 80 receptov burgerov alebo si môžete švihnúť na miestnom mieste so slaninou burger. V každom štáte sme objavili najlepšie obchody s koláčom, obchod so zmiešaným tovarom a spoločné grilovanie a teraz vám prinášame najlepšie slané hamburgery z Aljašky do Wyomingu. Identifikovali sme miesta na Yelp s hlbokými recenziami o slaných hamburgách a potom ich zoradili na základe hodnotenia, hodnotenia a ďalších informácií. Pretože si zaslúžiš len to najlepšie.

obraz

Yelp / Ee Vonn Y..
Alabama

Avenue Pub, Tuscaloosa

“Mojou najobľúbenejšou je slaninový hamburger s vajcom na vrchole a hranolkami, je to skvelý, chutný burger.” “Nič by som o tom nezmenil, s výnimkou toho, ako je to nemožné, ale to je viac chyby používateľa ako čokoľvek iného.”

-Nataly F., Yelper

obraz

Yelp / Bryan J.
Aljaška

Tommyho Burger Stop, Anchorage

“Oh, môj bože, veľký hamburger, objednal som burger s modrým syrom a slaninou, takýto lahodný syr, modrý syr zostáva na tvojom hamburgeru, ktorý sa uchováva v provolone syre, takže je to neba na dobytku. ručne vyrábané patty boli tak šťavnaté!

-Sheryl S., Yelper

obraz

Yelp / Michael C.
Arizona

Rehab Burger Therapy, Scottsdale

Ak máte chuť na dobrý slaninový hamburger, toto miesto má veľa možností, ako je burger s PB & J Bacon, hamburger Bacon & Blue a hamburger Spicy Mac-N-Cheese – všetko slaninou, všetky chutné.

obraz

Yelp.com/ Jeffrey P.
Arkansas

Burger spoločnosti Tailgater, nádej

Toto miesto je niekoľko minút od diaľnice, ale podľa Yelpers, ich hamburgery sú viac ako stojí za malú obchádzku.

obraz

S láskavým dovolením z The Morrison
Kalifornia

Morrison, Los Angeles

Yelpers odporúčajú dostať Bacon Bourbonator – hovädzinovú štiepku s hrubým rezom slaniny, modrý syr sa rozpadne a slanina a cibuľový džem. Podľa recenzií samotný slaný džem stojí za výlet do L.A.

obraz

S láskavým dovolením
Colorado

Empire Burger, Breckenridge

Hviezda prehliadky tu je guacamole slaninový hamburger, aj keď vás upozorňujeme, veci môžu byť trochu chaotické. Dôverujte nám: Neporiadok stojí za to.

obraz

S láskavým dovolením keltskej jaskyne
Connecticut

Keltská jaskyňa, Middletown

“Mal som slaninu hamburger (13 dolárov) a to bolo úžasné … Bolo to varené perfektne, pekné a chrumkavé na vonkajšej strane a šťavnaté vo vnútri, s lahodným cesnakom aioli, údená gouda, huby a (čo by mohlo byť lepšie ?) Slanina, zdravá?

-Allison H., Yelper

obraz

Yelp / Archie A.
Washington DC.

Tedov bulletin, Washington D.C.

Chcete niekedy vyskúšať slaninový burger s arašidovým maslom? Toto je miesto na to.

obraz

S láskavým dovolením Rose a koruna
Delaware

Rose & Crown, Lewes

Hamburger sa tu nazýva “Best Damn Bacon Burger” a má slaninu v patty, takže viete, že je to neuveriteľné.

obraz

Yelp / Jason D.
Florida

Burg Bar & Grill, Petrohrad

Hamburger so slaninkou na grilovaných syroch? Áno, to sú skutoční ľudia.

obraz

Yelp.com/ Richard R.
Georgia

Burger 21, Buford

Na tomto mieste nie je jeden, ale šesť delish slaných hamburgery na výber, plus syr a hranolky (šalotky so syrom a pikantnou omáčkou, slaninou a škorpiónmi), ktoré Yelpers prisahá.

obraz

Yelp / Tien H.
Hawaii

Street Burger, Kapaa

Či už máte Bacon Blue alebo Bacon & BBQ, tieto deti nebudú sklamaní.

obraz

Facebook.com Big Jud Boise
Idaho

Big Jud, Boise

Yelpers rave o tomto mieste Super Bacon Burger, ktorý je váš pravidelný slaninový hamburger, ale s pridaným bonusom šunky. Pretože šunka urobí všetko lepšie, samozrejme.

obraz

Yelp / Jose V.
Illinois

Bottlefork, Chicago

“Ja jednoducho milujem všetko o tomto mieste: výzdobu, atmosféru, nápoje, jedlo, ale hlavne Bacon Burger! Jedná sa o jeden z najlepších hamburgrov v meste, dymová chuť a slanina v mäse Vezmite tento burger na ďalšiu úroveň. “

-Annabel C., Yelper

obraz

Yelp / Viera B.
Indiana

Mesh reštaurácia, Indianapolis

Vaše najťažšie rozhodnutie bude, či si objednajte Burger burger alebo Burger Cheddar. Či tak alebo onak, je to víťazstvo.

obraz

Yelp.com/ BurgerFiend
Iowa

BurgerFiend, Cedar Rapids

“Mám dvojitú slaninu, čo je báječný burger, šťavnatý a plný vynikajúcej chuti, čerstvé hovädzie mäso, ktoré je zalievaním úst a spôsobuje, že sa chcete vrátiť, to je jednoducho úžasné rýchle občerstvenie.”

Clem C., Yelper

obraz

Facebook / Bubba je 33
Kansas

Bubba je 33, Wichita

Bubba’s Bacon Burger má slaninu v zemiakovej a údenej slanine, aby ste splnili všetky sny slaniny-burger.

obraz

Yelp / Bryan M.
Kentucky

Mussel a Burger Bar, Louisville

“Môj dobrý Ole Bacon Burger bol úžasný! Bol to šťavnatý a chaotický a miloval som ho.

-Julie T., Yelper

obraz

Tony C./Yelp
Louisiana

Spoločnosť Burger, New Orleans

“Burgers sú tu vždy dobré, zvyčajne dostanem firmu hamburger so slaninou s točkami a sladký čaj je tiež dobrý, má vlastné parkovisko, ktoré je dobré pre toto miesto.”

-Tony C., Yelper

obraz

Barbarské pivo pracuje
Maine

Bar Harbor Beer Works, Bar Harbor

Fakt: Tento modrý slaný Bacon Jam Burger chutí ešte lepšie, ako vyzerá.

obraz

Yelp.com/ Anjali K.
Maryland

Jackovo bistro, Baltimore

Pre tento úžasný burger so slaninou musíte odísť do Jack’s Bistro od 5 do 6 hod. za svoju šťastnú hodinu hamburgerov. Stojí to za to.

obraz

Facebook.com/ Wahlburgers
Massachusetts

Wahlburgers, Hingham

“Stále tenké a chrumkavé cibuľové struny prinášajú okrúhly výkyv soľ na inak bohatú a chrumkavú grilovanú Bacon Burger – 1/3 lb hovädzieho mäsa z Creekstone Farms, ktoré je v grilovanej omáčke a kvalitnej slaninke, krémového avokáda, čerstvého jalapeña a čedaru syr som ju zožral rýchlejšie, ako by som si priznal. “

-Damien S., Yelper

obraz

Facebook.com/ Vinsetta Garáž
Michigan

Vinsetta Garage, Berkley

Toto miesto robí tak slaninou, že aj veganská slanina (je to shiitake) na svojom EV1 (vegánsky šalát s paradajkami, rukolou, brokolicovým kelom, kozím syrom a praženým cesnakom balsamico mayo).

obraz

Yelp / Berry B.
Minnesota

Bulldog Severovýchod, Minneapolis

“Jedlo je skvelé tu, hamburgery sú šťavnaté, hľuzovky na hranolčeky sú niečím, o čom sa píše doma a ich výber piva stojí za cestu.”

-Marisa P., Yelper

obraz

Facebook / Plaid Rhino
Mississippi

Plain Rhino, Hattiesburg

Plaid Rhino ponúka bizóny, pštrosie a larkové hamburgery, ale tieto možnosti sa dokonca ani neprichádzajú do blízkosti svojho Bom PC – hovädzieho mäsa, ktoré sa usmrtí v cibuľke a šampiňonech, cheddar a syrom Pepper Jack a údená jačmeň.

obraz

Facebook / Horná paluba mriežka
Missouri

Horná palubná mreža, Branson

“Moja arašidová múčka Bacon Burger bola zaujímavá pre chuťové poháriky! Hamburger bol chutný, hustý a šťavnatý, varený na moju spokojnosť (asi stredná studňa a tiež plná bravčového mäsa!) S krémovým arašidovým maslom nasadeným cez vrchol hamburger s 3 kusmi slaniny vankúšom na arašidovom masle, všetko podávané na opekanej Ciabatta roll.My Goodness!

-Derek P., Yelper

obraz

Yelp / Jim P.
Montana

Bar 47, Biele prameňové pramene

“Objednal som BLT, som slaný fanúšik, ďaleko to bola najlepšia slanina, akú som kedy jesla, pekná dymová javorová chuť a veľmi hustá, varená do dokonalosti, tona hranolčekov s chrumkavým vonkajším a jemným vnútram. Môj priateľ mal slaninový hamburger, jedol veľa hamburgrov, naozaj sa mu páčilo (nemá nič o ničom), takže som ohromený. “

-Pam J., Yelper

obraz

Facebook / Stella je bar & grill
Nebraska

Stella’s Bar & Grill, Bellevue

Spoločnosť Stella sa od roku 2008 každoročne od roku 2008 stala najlepším hamburgerom spoločnosti Nebraska v časopise Omaha Magazine, takže nie je prekvapením, že možnosti slaniny v reštaurácii sú hviezdne.

obraz

Yelp / Becky L.
Nevada

Burger Joint, Henderson

“Sýrový cheeseburger a hranolky boli všetko správne, šťavnaté, dobre ochucené a chutné.”

-Rena J., Yelper

obraz

Facebook / Black Mtn Burger Co.
New Hampshire

Black Mtn Burger Co., Lincoln

Podľa Yelp, toto miesto má najlepšie grilované syry a najlepšie burger slaniny (prichádza s brie) v celej New Hampshire.