Všetci vieme, že miesta rýchleho občerstvenia a niektoré rýchlo neformálne reťazové reštaurácie nie sú miestami na nájdenie zdravého jedla, ale existujú šikovné voľby, ktoré je potrebné urobiť. Tu je to, čo by ste si mali objednať, ak by ste chceli byť v Cracker Barrel zdravý.

Raňajky:

obraz
Cracker Barrel

Či už začínate deň voľna alebo chodíte na celodenné raňajky, najlepšie je preskočiť všetky fixiny a objednať si Morning Breakfast – dve vajcia a zrná vás budú stáť iba 240 kalórií a 12 gramov tuku. Ak máte sladký zub, choďte na Apple n ‘Cinnamon Oatmeal na 360 kalórií a 7 gramov tuku na stoh paličiek.

SANDWICH:

obraz
Cracker Barrel

Zatiaľ čo žiadna z možností sendvičov nie je presne nízkokalorická, najbezpečnejšou voľbou je sendvič s otvorenou tvárou pre 710 kalórií a 34 gramov tuku.

šalát:

obraz
Cracker Barrel

Domáci šalát so slaninkami, syrom, krutónmi a zeleninou je najľahší šalát, ktorý si môžete objednať na 260 kalórií a 15 gramov tuku. Ak chcete viac z včelieho šalátu, vyberte južný grilovaný kuracie šalát na 620 kalórií a 33 gramov tuku.

BURGER:

obraz
Cracker Barrel

Prekvapivo je podpis Cheeseburger lepšou voľbou ako sendvič na 550 kalórií a 30 gramov tuku.

FANCY FIXIN:

obraz
Cracker Barrel

Grilované kuracie špičky na 230 kalórií a 6 gramov tuku sú najlepšie voľby s nízkym obsahom cukru, s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom kalórií. Ak potrebujete namáčaciu omáčku, prejdite na omáčku Cider BBQ (80 kalórií) cez Honey Mustard (220 kalórií).

COUNTRY VEĽKOOBCHODY:

obraz
Cracker Barrel

Dve najlepšie možnosti tu budú grilované kurčatá na 150 kalórií a 4 gramy tuku a pstruh dúhový grilovaný citrónovou paprikou na 160 kalórií a 7 gramov tuku. Ak musíte mať s ním podobu chleba, sušienka na 160 kalórií porazí kukuricu na kukuricu, čo vás bude stáť 210 kalórií.

VEĽKÝ FIXIN:

obraz
Cracker Barrel

Cracker Barrel sa dostal na chrbát so svojím menu služby Wholesome Fixin. Hoci všetky možnosti sú odľahčené verzie homestyle klasiky, najzdravšia voľba je Pecan Crusted Sumec pre 260 kalórií a 10 gramov tuku.

stranách:

obraz
Cracker Barrel

Pokiaľ ide o pridanie na bokoch, vaše kalórie môže pridať skutočne rýchlo. Ak chcete ušetriť, choďte na čerstvú dusenú brokolicu na 40 kalórií. Ak potrebujete niečo viac ako zeleninu, najlepší voľba je 150 kalórií.

dezert:

obraz
Cracker Barrel

Ak musíte skončiť s jedlom s niečím sladkým, pivo Root Beer plaviť na 450 kalórií a 13 gramov tuku je cesta. Pokiaľ ide o pečivo, morušový koberec je najlepšou voľbou na 470 kalórií a 15 gramoch tuku. A je to ešte lepšie, ak zdieľate!

Nasledujte Delish na Instagram.