Väčšina ľudí je návyk, najmä keď ide o vyčerpanie dverí ráno a Giada De Laurentiis nie je nič iné. Bez ohľadu na to, koľko receptov testuje hviezda siete Food Network alebo kde je na svete, začína deň s rovnakou raňajkou každý deň a deň – a to nie je vôbec to, čo by ste očakávali.

De Laurentiis sa zbavuje obilnín, alebo škvrny z vaječných bielkov a bielkovín zabalených väčšinou hviezd, čo je v prospech niečoho jednoduchšieho. A škrobier.

“1/4 šálky hnedej ryže ráno, s nejakým olivovým olejom,” hovorí. “Mám v ňom veľa olivového oleja, budem úprimný, nie takmer rovnaké časti, ale takmer tri lyžice olivového oleja na 1/4 šálky hnedej ryže Nerádam to povedať, ale ja sa mi to páči v olivovom oleji. “

Ak cestuje a nemá čas na výrobu hnedej ryže, pôjde o ovsené vločky a olivový olej, ktorý je ľahšie nájsť.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Jóga kedykoľvek, kdekoľvek ���� @ giadadelaurentiis ‘5-minútové rutiny pre cestovanie. Zachyťte video na odkaz v našom bio ��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Giadzy (@ thegiadzy)

“Dokonca aj Starbucks predáva obyčajnú ovsené vločky, takže to urobím s olivovým olejom a soľou,” hovorí De Laurentiis a chvíľu sa zastaví. “Ach, a trochu citrónovej kôry, ak môžem dostať moje ruky na to.”

Je to kombinácia, ktorú používa celé roky, a ona zistí, že jej telo reaguje lepšie ako raňajky vo forme eggie alebo cukru.

“Potrebujem škrob ráno, potom môžem mať kávu a všetko ostatné,” vysvetľuje šéfkuchár. “Neviem prečo, ale myslím, že je to preto, že mi to len utešuje, to mi dáva dlhú životnosť … Pretože sa snažím nie jesť tony chleba, hnedú ryžu a ovsené vločky je to, čo idem. tuk v olivovom oleji ma počas dňa udržiava veľmi spokojne všetko o olivovom oleji. “

Zobraziť tento príspevok na Instagram

@auntraffy sme našli vašu “cestovnú cestovinu” �� #roma #giadasitalycookbook

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Giada DeLaurentiis (@ giadadelaurentiis)

Happy Cooking hviezda je veľmi špecifická o veľkosti porcií. Bolo to kľúčové na to, aby mohla jesť čokoľvek, čo chce – hlavne v cestovinách, ktoré vytvorila značka (vrátane niekoľkých kuchárskych programov, kuchárskych kníh, reštaurácie vo Vegas s druhou v dielach v Baltimore a rady upečených omáčok a riadu u Williams -Sonoma).

“Jedlám malé časti všetkého, ja veľa veľa,” hovorí a dodáva, že jej vľúdnosť k menším jedlám prechádza cez večeru. “Mnohokrát, čo budem robiť, je namiesto porcií večere, aby som jedol predkrmy.”

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie dnes.