obraz

Getty ImagesDimitrios Kambouris

obraz

Getty ImagesEvan Agostini
Andrew Cuomo a Sandra Lee sa stretli v roku 2005.

Bývalý pomocník z Cuomo uviedol dve osoby na koktejl v Hamptone. Podľa jedného z Leeových priateľov šéfkuchár okamžite porazil: “Spomínam si, že je to – nechcem povedať, že je zvedavý, pretože to znie takmer žiačko – ale bola vzatá s ním,” povedala Colleen Schmidt New York Times.

obraz

Getty ImagesPaul Morigi
Fyzická atrakcia bola skutočná.

Hovorilo sa, že šéfkuchár spočiatku popísal svojho priateľa ako “obrovského muža so svalovou hmotou”, keď ho prvýkrát videl.

obraz

Getty ImagesKevin Mazur
Cuomo a Lee udržiavali svoj vzťah v tajnosti od svojich detí.

Podľa Leeho boli Cuomoove dcéry mladé a nepýtali sa – takže nikto nepovedal. Nakoniec o rok a pol neskôr sa rozhodli nechať Cuomoho rodičov preniknúť novinky. “Chceli sme sa len uistiť, že budeme spolu navždy (predtým, než im to povieme). Neverím v narušenie ich životov,” povedal Lee New York Post.

obraz

Getty ImagesLarry Busacca
Pár kúpil dom v roku 2009.

Lee predviedla svoje Westchester County, NY, Colonial – ktorú vymenovala Lily Pond – v mnohých časopisoch. Ona a Cuomo úplne prepracovali dekor, aby vytvorili “podstatný americký dom”, ako to opísala Elle Decor. Je to miesto, kde natočila veľa zo svojich vystúpení.

obraz

Getty Imagesbazén
Majú aj iný domov – a toto je zámok.

Keď Cuomo získal v roku 2011 gubernátorské voľby v New Yorku, nastúpil na New York State Executive Mansion v Albany v NY. Teraz sa s Leeom rozdelili čas medzi tým a Lily Pond.

obraz

Getty ImagesZach Gibson
Nie, nie sú ženatí.

Lee komentoval jej vzťah s Cuomo v marci 2011 vydania móda. “Práve teraz som šťastná, že som priateľkou, ale jedného dňa sa tam dostaneme Andrew. Keď jeho deti hovoria, že potrebujeme, budeme. “

obraz

Getty ImagesJames Devaney
Privítali rodine “dieťa” na konci roka 2010.

“Andrew mi dal na Vianoce dieťa kakadu,” povedal Lee New York Post. “Je to krásne, všetky biele s bielym hrebeňom,” dodala.

obraz

Getty ImagesD Dipasupil
Prvý Leeov román bol inšpirovaný jej vzťahom.

Lee to nikdy nepovedal úplne, ale je ťažké vynechať rozdiely. Milostné záujmy sú stredozápadná žena, ktorá miluje varenie, pracuje v televízii a má biele kakadu a muž, ktorý miluje motocykle a má kučeravé, hnedé vlasy a hlboké, šedé oči.

obraz

Getty ImagesKevin Mazur
Leeova rakovinová bitka inšpirovala Cuomo.

Šéfkuchár oznámil, že jej diagnóza rakoviny prsníka v máji 2015 potom nasledovala, že v septembri bola bez rakoviny. V budúcom roku spoločnosť Cuomo oznámila, že v New Yorku plánuje 90 miliónov dolárov, aby vytvorila “najagresívnejšiu screeningovú operáciu prsníka v tejto krajine”.

obraz

Getty ImagesMark Von Holden
Cuomo bol hlavným partnerom v boji proti rakovine Leeho.

Povedala MarketWatch Jedna dôležitá vec, ktorú urobil, aby udržal svoje nálady vysoko: “Nikdy ma nedokázal cítiť, že ešte nie som žiaduce, úžasná žena, na ktorú ho priťahuje.”

obraz

Getty ImagesNew York Daily News Archív
Sú to fanúšikovia motocyklov.

Guvernér a Lee sa zúčastnili celoslovenskej jazdy na motocykloch rakoviny prsníka v roku 2016 s Billy Joelom. Cieľom podujatia bolo zvýšiť povedomie a financovanie tejto choroby.

obraz

Getty ImagesEugene Gologursky
Počkajte, bola to svadba?

Príbeh od Leeho okolo Valentína v roku 2017 poslal šéfkuchára stúpencov do rovnej tizzy. Zverejnila fotografiu sama v bielych šatách a označila ju “Mám taký skvelý čas, aby som kopol všetkými týmito #wedding # Inspiration! Čo je to najjedinečnejšia vec, ktorú ste videli na svadbe?”. O deň neskôr vyšla na Facebooku niečo so svadbou. Fanúšikovia sa stlačili a pýtali sa, či sa konečne vydala, ale Lee odpovedal takto: “Nehovorím ani nehovorím o mojom partnerovi o svadbe alebo návrhu – sme boli spolu 12 rokov, v tomto bode to nijako nenaznačujeme.”

obraz

Getty ImagesKenneth Gabrielsen
Lee nazýva deti Cuomo svoje vlastné.

Vlani v lete Cuomo dvojčatá vyštudovali vysokú školu a Lee im na svoj Facebook napísal dojemný príspevok. “Tento víkend je absolvovaním dvoch z troch mojich dcér, Cara z Harvard a Mariah z Brown ..wow…,”povedala, ale to, čo nasledovalo, bolo najcitlivejšie.

“Hoci som sa nikdy nestretol s deťmi, jednoducho si nedokážem predstaviť milovanie žiadneho dieťaťa viac, ako mám robiť tieto tri.” Myslím, že som mala ruku, ktorá mi pomohla vzbudiť také krásne, milé a inteligentné dievčatá, je úžasné. Najviac je to, že Andrew, môj životný partner a miláčik, ma vždy zahŕňali a robili ma súčasťou rodiny a spoluhráča týchto nádherných mladých žien, “pokračuje Lee vo svojom príspevku.