Nie je ľahké zabiť francúzsky toast. Sladké, sladké combo vajca-namočené chleba, vyprážané a ponorené v sirupe zvyčajne vyústi do víťazstva. Potom znova nie je ľahké zakopnúť francúzsky toast z parku. Všetky plátky nasiaknuté javorom majú po chvíli tendenciu k sebe.

obraz

Jonathan Boulton

Sarah Simingtonová sa nemusela rozhodnúť vyhrať. Majiteľ pobočky Blue Moon v meste Baltimore vytvoril už pred dvadsiatimi rokmi svoje slávne francúzske toasty Cap’n Crunch. “Cap’n Crunch je môj obľúbený obilnín celý môj život,” povedal Simington. “V kuchyni som mal osobnú škatuľu a bol to jeden z okamihov … Zaujímalo by ma, čudujem,”spomenula si.

Epiphany – “moment osvetlenia”, ako to nazve Simington, sa ukázali ako užitočné. Miska sa rýchlo stala hitom, získala dostatočnú trakciu na to, aby zachytila ​​pozorné oko Guy Fieriho. Hviezda potravinovej siete to uviedla Vodiči, večere a ponory v roku 2008. “Baltimore sa stalo miestom pre francúzsky toastový prúžok Cap’n Crunch,” povedal Simington. Jej kuchyňa vypálí 200 dní v rušnom víkendovom dni, čím sa stáva najobľúbenejším jedlom v ponuke.

obraz

Jonathan Boulton

Je to showstopper, aj keď nepoznáte jeho pôvod. Simington pokrýva silné toasty Texasu v zmesi vajec a potom ich vykopne do drveného Cap’n Crunch. Potom je varené na roštu – s množstvom masla. “Vždy hovorím každému, aby to ochutnal pred pridaním sirupu, pretože chuť obilnín skutočne sladí a karamelizuje, kým sa varí,” dodala. Potom príde nejaký práškový cukor a poprášenie škorice.

Pri príležitosti návštevy kaviarne Blue Moon môžete vidieť francúzsky toast. Simington otáča špeciálne toasty, podobne ako tie, ktoré sú v Kakaových štrkoch Fritosu – “ale nič nechystá, ako to robí Cap’n.”

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.