Pre ženu, ktorá dokáže vyriešiť baladu krajiny s najlepšími z nich, je Trisha Yearwood prekvapujúco mäkký. Na nedávnom stretnutí pre svoju novú kolekciu letných predjedlá pre Williamsa Sonomaa sa Rokwood rýchlo zasmial potlesk, keď vstúpila, ticho sa predstavila a inšpirovala sa jej novou líniou. Ale nezmýšľajte jej jemné správanie kvôli nedostatku osobnosti. “Najpriaznivejším spôsobom, ako môžem povedať, je, že toto partnerstvo bolo pre mňa pomalé, prevratné situácie od prvého dňa,” vyslal Deadwood.

obraz

S láskavým dovolením Williams Sonoma

Spievajúci šéfkuchár podpísal Williams Sonoma, keď vyšla svoju prvú kuchársku knihu takmer pred 10 rokmi, ale trvá na tom, že je fanúšikom obchodu dlhšie. “Mohla by som tu úplne pracovať,” roztrhla sa a dodala: “Ak máte otázku o akejkoľvek veci v obchode, prosím, príďte sa ma opýtať, kam ju nájdem.” Urobili sme (jej zmes sušienok je návyková) – a nemohla pomôcť, ale plížiť sa v niekoľkých ďalších otázkach o svojej ceste z spevu hviezdy na šéfkuchár TV šéfkuchár. Tu je to, čo mala zdieľať o tom, ako jej rovnako úspešný manžel Garth Brooks pomáha v kuchyni, jej tajomstvá pre to, aby južné komfortné jedlo bolo trochu zdravé a prečo je jej vysnívaná slávnosť príliš riskantná pred pletím.

Jej prvou kuchárskou knihou mala byť autobiografia.

obraz

Frederick M. Brown

Yearwoodove OG jednorazové rádia v roku 1991. Dva desaťročia, indukcia do Grand Ole Opry a blízkych oceneniam tuctom Grammy, AMA, CMA a ACM neskôr ocenili vydavateľstvo, že mala dostatok skúseností pod pásom na pero memoir , Bolo to však jedno: Rokwood nenávidel tento nápad. Na stretnutí sa všetci pýtali, o čom by chcela písať.

“Bol som rád,” No, naozaj sa mi páči variť, “spomenula si. Z toho rozhovoru prišiel Gruzínsko Varenie v kuchyni v Oklahome, čo sa k nemu podieľala aj matka a sestra.

Prečítajte si knihu: Gruzínsko varenie v kuchyni Oklahoma, 13 dolárov; Amazon.com

Trisha nemusí byť varená, ak nie pre svoju rodinu.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Objímať Môj otec! Veľmi mi chýba. #HugADad Pošlite obrázok so svojím otcom alebo s niekým, kto bol vo vašom živote ako otec pomocou #HugADad. Poďme osláviť našich otcov spolu! Šťastný deň otcov všetkým oteckom tu a v našich srdciach! xo #happyfathersday #fathersday #dad

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Trisha Yearwood (@trishayearwood)

“Vyrastal som v dome kuchárov,” povedala krajinská hviezda.

Jej detstvo bolo strávené na farme v Gruzínsku, takže jej mama často vyťahovala zo záhrady na jedlo. “Prvýkrát, keď som mala zeleninu z plechovky, zavolal som domov a bol som rád:” Čo sa deje? “Rokwood sa zasmial.

Musela sa učiť variť, keď sa odviedla od svojich rodičov, ale prišla sa spoliehať na recepty a tipy, ktoré si od nich vyzdvihol. Pred rokom matky Yearwooda zomrela v roku 2011, duo napísalo dve kuchárske knihy spolu a Yearwood je teraz schopný pokračovať v tradíciách prostredníctvom svojej novej kolekcie.

“Suchý zmes je moja najobľúbenejšia, pretože sa narodila z niečoho, čo mi otec urobil každú sobotu ráno,” povedala. A kúpacia kokteilová kávová zmes je zdravší riff na slávnej miske svojej mamy.

Yearwood tiež vidí show Food Network Trishova južná kuchyňa ako spôsob, ako ctiť svoju rodinu: “Robíme ich recepty a povieme ich príbehy a drží ich nažive.”

Garth Brooks je skvelý sous kuchár.

obraz

Paul Morigi

Ako ste si predpokladali, že žena, ktorá si kucháruje na živobytie, sú chvíle, kedy sa Rokwoodovi jednoducho nemôže obťažovať, aby spoločne hodil večeru. “To je, keď je to ako,” mám to, “” povedala o jej manželovi.

Podľa Yearwooda Brooks robí stredný teplý cestovinový šalát a skvelú taco pizzu. A nikdy nestratil šancu, aby to zvládol.

“Je to ojedinelý prípad,” povedal Yearwood. “Bude to ako:” Pravdepodobne to neviete, ale keď robíte sendvič, musíte … “,” zasmiala sa.

Smrť jej matky vyvolala prírastok hmotnosti Trishy – a potom jej strata hmotnosti.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

# HugAMom Celý život som nikdy nepomyslel na to, ako je Materinský deň často ťažkým dňom pre tých, ktorí stratili matky … kým som stratil moje. Nemôžem sa pokúsiť, čo musí byť tento deň pre mamičky, ktoré stratili dieťa. Pre niektorých je Deň matiek oveľa komplikovanejší ako odoslanie karty alebo kvety. Som tak požehnaný, že mám bonusové dcéry, ktoré ma počas celého roka cítia tak zvláštne, a to najmä v tento deň, a každý rok moja sestra a my zdieľame príbehy a spomínajú na našu mamu. Chýbali sme ju každý deň. Tento rok oslavujeme deň matky v meste Fargo v Severnej Dakote, ale chceme oslavovať mamičky počas celého víkendu. Či je to vaša mama, ktorá je s vami, vaša mama, ktorá prešla, alebo žena, ktorá bola ako mama alebo mentor vo vašom živote, objať mamičku a zdieľať fotografiu s #HugAMom. Poďme rozprestrieť tento deň Matky, aby sme milovali všetkých! A môžete sa staviť, budem objímať každú moju matku, ktorú vidím! #SpreadTheLove #mom #mothersday #HappyMothersDay #moms

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Trisha Yearwood (@trishayearwood)

Keď matka zomrela v roku 2011 po boji s rakovinou prsníka, stravovanie sa stalo ropným mechanizmom Yearwooda. Zastavila starostlivosť, kým výlet na Haiti s Habitat for Humanity neumožnil uvedomiť si, do akej miery ovplyvňovali jej pohyby ďalšie kila. Takže sa rozhodla, že bude nasledovať prísnu stravu 80/20: jedla 80% času a oddávala sa ostatným 20%.

V krátkom čase nasledovala kuchárka – Trishova tabuľka – odľahčenej južnej klasiky, ktorú stále drží vo svojom osobnom arzenáli. “Myslím, že vždy existuje rovnováha medzi tým, čím ste vyrastali a životom,” povedala. “Neustále sa snažim robiť pokrmy, ktoré sú pre vás zdravšie, ale neobetujte chuť.”

Trisha je pevná so svojou rodinou Food Network.

obraz

Manny Hernandez

Má obzvlášť blízko s priateľom Alexom Guarnaschelli. Zo všetkých televíznych kuchárov to je tá, na ktorú by chcela byť na ostrove uviazaná. “Je veselá a bez ohľadu na to, čo budeme musieť jesť, našla spôsob, ako ju variť,” povedal Yearwood. Takýto humor je tiež dôvod, prečo by Yearwood chcel spolupracovať s Guarnaschelli, ak niekedy spustila novú varenie.

“Myslím, že by sme to museli dať po tme, pretože by to pravdepodobne nebolo vhodné na verejnú spotrebu!” uškrnula sa.

Ale zatiaľ čo Guarnaschelli ho dostal do zámku v oddelení pre potraviny, tu je ďalšia hviezda, na ktorú sa Yearwood pozerá ako partner turné: “Neviem, prečo je tvár Guy Fieri v mojej hlave,” povedala, “cítim sa ako on pravdepodobne hrá na gitaru! “

Má najsladšie narodeninovú tradíciu pre svojich priateľov.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Snažím sa zdokonaliť môj mixér predstavovať, ako som to urobil? xo Moji priatelia a ja robíme čokoládu VŠETKO na # TrishasKuchyňa zajtra! Pridajte sa k nám xo #Cooking #Recipes #Chocolate #FoodNetwork #foodofinstagram

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Trisha Yearwood (@trishayearwood)

“Keď je to tvoj deň, vždy dostaneš tortu,” povedal Trisha. Je to to, o čom je známa – vlastne dezerty vo všeobecnosti sú jej vec – medzi priateľmi. Spýtajte sa Brooks a jej nevlastných dcér, čo je to jej podpis, a oni budú odpovedať s niekým úplne iným: zemiaková kaša.

“To je tá vec, o ktorej si myslím, že som ich skutočne vyhrala, keď som sa prvýkrát presťahoval do Oklahomy,” povedala. “Boli to ako,” Dobre, táto dievčina sa môže oženiť s naším otcom, pretože robí naozaj dobré zemiakové kaše! “

Nasledujte Delish na Instagram.