Aktualizácia: centrála spoločnosti Wendy zastavila predaj T-Rex Burgers. Spotrebiteľka oznamuje, že po tom, čo sa na Reddite objavil obrázok o prídavku na burger T-Rex, sa Wendyho úradníci dozvedeli o masívnom hamburgerovi a vstúpili, žiadajúc jednotlivé franchisingy, aby nepredávali 9-patch burgrov. “Z pochopiteľných dôvodov Wendy z Brandona ani neschváli ani nepredstavuje myšlienku, že by niekto konzumoval deväť-patty hamburger v jednom zasadnutí,” uviedol Wendy zamestnanec.

Najskôr tu bol 5-patty Whopper na počesť 5. výročia Burger King Japonska. Potom prišiel Steakburger Steak ‘n Shake 7-patty steakburger. A teraz Huffington Post ukazuje, že v Wendy’s je tajný 9-patty burger.

Wendy's T-Rex Burger

Nipplosis / Reddit

Viac od Delish: Burger King Japonsko začína pizze Burger

“T-Rex” nie je ponúkaný vo všetkých lokalitách Wendy. Podľa Huffington Post, 9-patty burger je k dispozícii iba na jednom mieste v Brandone, ktorý sa nachádza v kanadskej provincii Manitoba. Jeho pôvod je celkom zvláštny. “T-Rex” vznikol z fiktívneho inzerátu, ktorý sa raz objavil Šport ilustrovaný časopisu pred deviatimi rokmi. Reklama obsahovala hamburger a zaujala pozornosť mnohých hladných Kanaďanov, ktorí požiadali o sendviče v lokalite Brandon. Manažment súhlasil s predajom mamutého sendviča a pokračuje tak dnes za cenu 21,99 USD.

Viac od Delish: Hladný? Teraz si môžete objednať 7-Patty Steakburger

Jeden užívateľ Redditu umiestnil obrázok plagátu pre nezvyčajný burger, ktorý získal viac ako 900 komentárov za 24 hodín. IForgotWhoIAM navrhol, že sendvič je vo verzii Baconator. LightningNinja2 odpovedal: “Pridajte 3 kusy slaniny na patty, 27 kusov celkovej slaniny, 2,24 libier hovädzieho mäsa … Mám srdcový infarkt, len robím matematiku o tomto …”

Chcete, aby Wendy predstavil burger T-Rex v USA.?

Nájdite viac vynikajúceho obsahu potravín na Delish:


Vyhľadajte perfektný recept z našej domovskej stránky
Zistite najnovšie správy o potravinách
Získajte knihu receptov na uloženie vašich obľúbených jedál
Zaregistrujte sa do našich bezplatných bulletinov
Pozrite sa na Facebook, Pinterest a Twitter