1

Sophie je Bobby Flayovo jediné dieťa.

KNICKS BABY !!!!!!!!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SOPHIE FLAY (@soophly)

Kuchár je ženatý trikrát, ale má len jedno dieťa – Sophie. Jej matkou je Kate Connelly, druhá manželka Bobbyho.

2

Je to dieťa z 90. rokov.

Ospravedlňujem .. to je moje dievča 22. narodeniny .. bude niekoľko z nich dnes. @soophly #happybirthday #worldchanger

Príspevok, ktorý zdieľa bobbyflay (@bobbyflay)

Sophie sa narodila 16. apríla 1996. Bobby má v histórii vysielanie správ o narodeninách na Instagram a jeho najnovší môže byť jeho najsladší. Vytvoril tri rôzne fotografie – dve, keď vyzerá, že je okolo šiestich alebo siedmich rokov a jeden z jej mladistvých rokov – a všetky ich označil ako #worldchanger a nazval ju tiež svoju “obľúbenú dievča na svete”.

3

Prvýkrát bola v televízii v roku 2011.

Pozrite sa na Potravinovú sieť Snapchat Objavte kanál, aby ste videli, čo s tátom a ja teraz varíme! Môžete si tiež vziať snehový vrchol: @ sophie.flay

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SOPHIE FLAY (@soophly)

Podľa jej kreditov IMDB sa Sophie objavila v epizóde Ďalšia veľká reštaurácia v Amerike. Realistická show NBC, ktorú Bobby spoločne usporiadala, bola ako Nadrž so žralokmi/Najlepší šéfkuchár mash-up, a potom päťročná Sophie bola vybraná ako degustátor pre detské jedlo.

4

Teraz je profesionálom pred kamerou.

Nemohol by som požiadať o lepšieho hostiteľa, aby som sa pokúsil zobrať svojho otca @bobbyflay na #beatbobbyflay! Urobme to @sunnyanderson ��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SOPHIE FLAY (@soophly)

Bola zapnutá Rachel Ray so svojím otcom v roku 2013, Brunch v Bobby’s dvakrát v roku 2016 a Beat Bobby Flay – raz v roku 2015 a opäť v roku 2017 na showdown vďakyvzdania. V tejto poslednej epizóde, ona a kuchárka Food Network Sunny Anderson pôsobili ako sudcovia.

5

Sophie ide na univerzitu v južnej Kalifornii.

Keď sa hunní stane DEEG ��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SOPHIE FLAY (@soophly)

V roku 2014 začala pôsobiť v škole podľa stránky LinkedIn s jej menom a absolvovala v roku 2018. Zatiaľ čo Sophie zarábala bakalársky titul v oblasti vysielania žurnalistiky, zverejnila niekoľko mimoriadnych štúdií pre jej životopis: Je členkou Delty Gamma sorority, ktorá je súčasťou skupiny Serens v americkej kapelnici USC a hostia hudobnej show pre jej školskú publikáciu.

6

Ona šla na olympijské hry ako internisty NBC.

Ďakujem NBC za najťažšie a najneuveriteľnejšie zážitky z môjho života. Nikdy nebol hrdý na to, že je americký ������������ # 46goldmedalslater # rio2016

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SOPHIE FLAY (@soophly)

Sophie bola v Brazílii na olympijských hrách v Rio de Janeiro v roku 2016 počas dvoch týždňov. Vytlačila niekoľko fotiek na svoju stránku Instagram o plávanie, plážovom volejbale a basketbalových podujatiach.

7

Bobby Flay si za ňou vymenoval šalát.

MDW … všimnite si v ruke polovičenú toastovú ricotku

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SOPHIE FLAY (@soophly)

Recept z jednej z najskorších relácií Bobbyho, Hot Off Grilovať s Bobby Flay, je pomenovaný Sophieho šalát. Budeme predpokladať, že je to jedna z jej obľúbených – alebo aspoň to býva. Je to Bobbyho podpisová juhozápadná kuchyňa s fazuľami, tortillovými prúžkami a jackom z Monterey.

8

Ona a jej otec spolu majú spoločnú show.

Pozrite sa na kanál @foodnetwork snapchat discover today a pozrite sa na môjho otca a urobím si jednu z mojich obľúbených jedál (upozornenie: v kuchyni nie som taký dobrý ako ja)

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SOPHIE FLAY (@soophly)

Hostite ho na kanále Snapchat Discover spoločnosti Food Network. Na tom urobili niektoré z jej obľúbených jedál, vrátane palaciniek a cestovín.

9

Táta a dcérska dvojica sa zúčastnili na South Beach Wine & Food Festival.

Tak šťastní, že sme tento týždeň oslavili tohto chlapíka a všetku jeho tvrdú prácu na @sobewffest! Blahoželám vám, že si to zaslúžite!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SOPHIE FLAY (@soophly)

Neskorá noc bola nazvaná Sweet Moves: neskoré nočné dezerty a tanec. Insta-slávny DJ Hannah Bronfman poskytoval hudbu, zatiaľ čo mini milkshakes, šišky a ďalšie sladkosti boli pečené niektorými z Miami je najväčší kuchári.

10

Je milovníkom zvierat.

Napínanie na mačku

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SOPHIE FLAY (@soophly)

Nemali by ste byť prekvapení, ak vezmeme do úvahy toľko lásky, ktorú Bobby ukáže svojej mačke Nacho. Sophie sa cíti rovnako ako táborník, ale má aj iné miesto so štyrmi nohami. Jej bielizeň Twitter číta “Správy a kone, že je o tom,” a ona poslal niekoľko fotiek do Instagram z rôznych závodných dráh.