obraz

Ethan Calabrese

Odstráňte od sekcie mrazničky a vydržte nutkanie na objednávku pekárskej domácej pizze nie je tak skľučujúca, ako by ste si mohli myslieť. Máme ukazovatele, ktoré vám pomôžu nalepiť dokonalé pizzové cesto a nápady na prepínanie vašich typických zálievok a zdravé recepty na pizzu, ktoré vás nebudú cítiť vinným z toho, že máte iný plátok.

váľanie Pizza Dough

Ethan Calabrese
Vytvorte dvojzložkové pizzové cesto

Cesto, ktoré vyžaduje len dve zložky, je príliš dobré, aby sme boli pravdiví, ale dali sme to na skúšku a sú úplne posadnutí. Všetko, čo potrebujete na výrobu žuvačskej kôry doma, je samorasá múka a grécky jogurt! Dôverujte nám, 10 minút intenzívneho miesenia stojí za to, že nebudete musieť riešiť kvasinky.

Získajte recept od firmy Delish.

obraz

Ethan Calabrese
Crack kód na chrumkavé okraje

Drahý pizzový kameň nie je odpoveďou, pokiaľ ide o faktor krízy. Jediná vec, ktorú potrebujete na dosiahnutie konečnej štruktúry kôry, je pravdepodobne už vo vašej skrini – liatinová panvica. Kefujte panvicu olivovým olejom, vrstvu v cesto a polevy, pečiete ju v bežnej rúre a ste v podnikaní.

Získajte recept od firmy Delish.

obraz

Jonathan Boulton
Skúste alternatívnu kôru

Ak ste bez lepku alebo len hľadáte zdravší plátok, karfiolová pizza kôra je odpoveďou na vaše modlitby. Vegetariánska základňa je veľmi ľahko vyrobená, obsahuje nulovú múku a pekne sa opečie. Ak sa cítite naozaj kreatívne, môžete to zmeniť so zelenou farbou brokolicovej kôry.

Získajte recept od firmy Delish.

pizza Hack

Jonathan Boulton
Ohrievajte plátky ako šéf

Rovnako ako milujeme zvyšnú pizzu, môže byť ťažké dosiahnuť tú istú štruktúru čerstvého jedla, akonáhle je v chladničke – to znamená, kým sa naučíme, ako pizza správne ohriať. Niekoľko čajových lyžičiek vody a vaša liatinová panvica sú kľúčom a naše plátky sa nikdy nedostanú do mikrovlnnej rúry ani rúry.

pizza Rolls

Jonathan Boulton
Znovu vymýšľajte pizzové kotúče

Na rozdiel od času, vaše “za nemusí byť plochý kruh. Prepínajte tvar a urobte vážne sýtené odstreďovanie na obľúbenom obľúbenom jedle po školských jedálňach a pizzách. Jediné, čo musíte urobiť, je prevrátiť omáčku, syry a iné postreky do mäkkého, pizzového cesta. Staviť, že nemôžete jesť len jednu.

Získajte recept od firmy Delish.

Tex-Mex Chicken Pizza

Chelsea Lupkin
Cesto úplne vybite

Potrebujete skratku pre úsporu času? Zabudnite na pizzové cesto – dokonca aj kúpené veci si môžu chvíľu chvíľu vychutnať – a nakoniec vrstvu vašich obľúbených nátierok na francúzsky chlieb. Tento recept Tex-Mex je takmer jednoduchý.

Získajte recept od firmy Delish.

obraz

Myslite mimo plátok

V niektorých častiach krajiny ľudia trvajú na tom, že zloženie plátku na polovicu je jediný spôsob, ako piť pizzu. Tvrdili by sme to valcovanie je to ešte lepšia alternatíva, a tak sa narodili pizzérie. Nezabudnite na stranu teplých marinárov, aby ste ich našli!

Získajte recept od firmy Delish.

kukuričný chlieb Breakfast Skillet

Chelsea Lupkin
Podávajte pizzu na raňajky

Nič pred jedlom chladné zvyšky z chladničky prvú vec ráno, ale akonáhle ste vyskúšali túto šialenú raňajky pizza, bude ťažké vrátiť sa. Cornbread crust, tavené syry, slané kúsky a slnečno-hore vajíčka? Áno prosím.

Získajte recept od firmy Delish.

mini Pizzas Beauty Vertical 1

Chelsea Lupkin
Využite svoj kobylkový plech

Je tu dôvod, že Bagel Bites sú tak neodolateľné – kto dokáže odolať takému roztomilému, drobnému bežnému pizze? Môžete si vyrobiť nejaké úžasné veci s muffin cínu, a tieto mini hlboké jedlá pizze sú tam s našimi obľúbenými.

Získajte recept od firmy Delish.

Pizza-Uzly

Chelsea Lupkin
Pečieme si aj vlastné cesnakové uzly

Nevydali by ste si pizzu bez cesnakových uzlov, takže rozhodne by ste ich nemali preskakovať doma! Vezmite ich na ďalšiu úroveň naplnením cesta s mozzarellou a pepperoni a posypete viac na vrchol na dobrú mieru.

Získajte recept od firmy Delish.