Nazvite to Bawston, Olde Towne, Hub alebo Beantown (hoci to Bostonians nazývajú), toto mesto v zátoke má niektoré vážne dobré grub. Morské plody, fazuľa, kanol – tento zoznam je len chuťou toho, čo toto zlé pissa mesto ponúka.


1. Humr

Nie je to žiadne tajomstvo Boston má najlepšie morské plody EVER, ale máme predovšetkým jemné miesto pre to, čo Bostonci nazývajú lobstah. Sladké a šťavnaté s veľkými mäsovými pazúrmi, Bostonský homár je tradične parný, ale nikto nebude namietať, že by ich jedol grilovaný, pečený, pražený, plnený alebo – náš obľúbený – na mäkkej lobte.

obraz

Evan Sklar

2. Scrod

V takmer každej reštaurácii sa podával ikonický kus rýb, ale nikto naozaj nevie, či ide o mladú tresku alebo mladú tresku. Či tak alebo onak, je to vynikajúce namočené v masle a pečené s klasickým Ritz cracker škrupina škrupina. Scrod môže byť tiež použitý na výrobu ďalšie obľúbené Boston – ryby a hranolky.

3. Hľuzy

Napaľované, vyprážané, pečené alebo v chowder, nové Anglicko škeble sú vec z nejakého dôvodu.

obraz

Union Oyster House

Vychutnajte si klasický New England Clam Chowder z najstaršej reštaurácie v Bostone, The Union Oyster House.

4. Boston krémový koláč

Koláč alebo koláč, je nám to jedno – oficiálny dezert Massachusetts má lahodnú krémovú puding vloženú medzi dve vrstvy francúzskeho maslového špongie. Potom naozaj vezmú veci na 11 tým, že dúchajú koláč s čokoládovým ganachem.

obraz

Lick Bowl Dobrý

Urobte si sami tento recept od Lick The Bowl Good.

5. Boston pečené fazuľa

Lokálne známe ako frank a fazuľa, tieto zlé chlapci viedli k prezývaní “Beantown”. Obchod s trojuholníkmi dal Bostonu dostatok melasy, aby sa pridali k týmto bôbom, ktoré tiež obsahujú hnedý cukor, nádych horčice a soľnej bravčovej (odtiaľ frank). Uistite sa, že ste slúžili s plátkom hnedého chleba (pozri nižšie) pre maximálnu pravosť.

obraz

Rodinné sviatky

Martha z rodinného sviatku má lahodne autentickú receptúru Boston Baked Beans.

6. Hnedý chlieb

Ak nie ste z Bostonu, budete prekvapení, keď zistíte, že hnedý chlieb v plechovke nájdete v obchode s potravinami, hneď vedľa konzervovaných pečených bôbov. Áno, ste nás správne počuli, tento chlieb je varený a predáva sa v plechovke. Farba pochádza z bývalej priateľskej melasy v Bostone a dáva chlebe bohatú a komplexnú chuť.

obraz

Ženy s nožmi

Získajte klasický recept z hnedého chleba od manželiek s nožmi.

7. Samuel Adams Pivo

Čo je zoznam obľúbených z Bostonu bez piva? Pôvodný Sam Adams Boston Lager bol od roku 1984 varený spoločnosťou Boston Beer Company a je základnou súčasťou každej strave Bostionian.

8. Fluffernutter

Prvý sendvič Fluffernutter bol vyrobený počas prvej svetovej vojny a je stále úzko spojený s Massachusetts. Tento klasický sendvič, základ pre školské obedy, je vyrobený z Massachusetts-vyrobené marshmallow chumáčiky a arašidové maslo na bielom chlebe.

obraz

David L. Ryan / The Boston Globe

9. Brusnice

Cranberries je Massachusetts č 1 poľnohospodárskej plodiny kvôli viac ako 14.000 akrov pracovných brusnicových močiarov na Cape. Cape Cod Cranberry Association bola založená v roku 1888 na podporu a podporu pestovateľov brusníc v štáte Bay. Čerstvé, mrazené, konzervované, sušené alebo šťavnaté, toto ovocie prináša čerstvú, trpkú chuť s prínosom pre zdravie.

10. Cannoli je

Nepremýšľaj ani o tom, že opustíte Bostonskú Malú Taliansko, tiež North End, bez toho, aby ste sa pokúsili o jeden z najlepších kanolí v krajine. Máte možnosť vybrať si Mike’s Pastry, ktoré láka turistov z celého sveta alebo miestnych obľúbených moderných cestovín, ktoré sa nachádzajú na ulici.

obraz

Či už idete na Mike’s Pastry (vľavo) alebo Moderné pečivo (vpravo), alebo vyskúšate oboje, máte v úmysle mať delish cannoli.

11. NECCO

Keď poviem NECCO, hovoríš Oplatky. NECCO Oblátky zostali od roku 1847 lojálne k svojim novým koreňom v Anglicku. Tieto lahodné malé cukríky sú skutočne čistým cukrom, ktoré sa formujú do okrúhlych doštičiek a sú buď ovocné alebo čokoládové.

NECC Wafers - Foods Better in Boston

Getty Images

súvisiace:

12 potravín, ktoré sú v Texase oveľa lepšie

Nasledujte Delish na Instagram