Kura Parm Burger Horizontal

Ethan Calabrese

Ak ste narazili na to, čo nastaviť ako novoročné uznesenia, sme tu, aby ste začali a ako zvyčajne premýšľame s našimi žalúdkami ako prvými. Zabudnite na najnovšie potravinové trendy na chvíľu a vráťte sa k základom, pretože ak ste ešte nevyskúšali recepty v tomto zozname, máte prácu. Dôverujte nám, je skoro nemožné, ak sa budete držať pokynov – budete robiť večere so svojimi očami zatvorenými do roku 2019.

obraz

Nezabudnite to nalepiť neskôr!

obraz

Jonathan Boulton
vajíčka

Večera raňajky sú skvelé a všetci, ale každý dospelý by mal vedieť, ako sa bičom miešané vajcia prinajmenšom. Nastavte lištu vysoko a tento rok skúste vyriešiť omelety.

jeden Pot Spaghetti Horizontal

Karly Campbell
Jednorazové cestoviny

Dokonca aj vysokoškolskí študenti s pennies na ich meno môžu ťahať dohromady chutné cestoviny jedlo na lacné. Držte superľahké špagety alebo pripravte ďalšie jednorazové cestoviny s dobrodružnejšími prísadami.

koriander Lime Rice

Jonathan Boulton
ryža

Zdá sa, že je dosť jednoduché, ale existuje veľa spôsobov, ako zničiť hrniec ryže. Každý by mal mať pod svojim pásom nejaké tréningové jazdy, aby vedeli, ako robiť práve dokončenú, dokonale našuchú guľôčkovú ryžu, ktorá sa jesť ako strana alebo pridať do týchto receptov ryže.

obraz

Alexa Payesko
Sautéed Chicken

Hrubá reakcia na dotyk surového kurča už nie je ospravedlnením. Sautéed kurča sa vykonáva v priebehu niekoľkých minút a je to skvelý spôsob, ako pridať proteín do každej misky. Hromadí sa super super jednoduché krémové bylinkové kuracie mäso alebo veľa iných večerov kuracieho mäsa.

rôsol Bacon Grilled Cheese Horizontal 2

John Komar
Grilovaný syr

Ak dáte syr na nakrájaný chlieb a topíte ho v hriankovačke, pripravte sa na to, aby bola vaša myseľ fúkaná – je tu lepšia cesta! Dajte nám dôveru a naučte sa, ako grilovať chlieb až po správnu zlatohnedú farbu a získať perfektne melty na sýte, úplne zmení váš zážitok z grilovaného syra.

Dovolenka Roasted Vegetables

Chelsea Lupkin
Pražená zelenina

Povedzte zmrazeným vegetariánom, aby ste ich porazili. Budete nikdy milovať jednoduchú mrkvu, kyslé klíčky a sladké zemiaky viac, ako keď sú pekne karamelizované z pečenia v rúre.

Bezlepkový Banana Bread

Jonathan Boulton
Banánový chlieb

Hnedé banány nemusia byť zklamaním plytvaním jedlom, ak viete, čo robiť s nimi! Rozdrobte ich a vložte niekoľko ďalších prísad z vašej špajzy a čoskoro budete nakrájať na bochník teplého banánového chleba.

jednoduchý Chicken Parm Horizontal

Judy Kim
Kuracie parm

Akonáhle ste zvládli základné sautéed kuracie mäso, je načase, aby ste veci vylepšili a pridajte nejaké pivovary. Nie je potrebné panika, sľubujeme, že kurací parmezán je úplne uskutočniteľný a výsledok je taký sýtý a chutný, môžete byť inšpirovaný na hodovanie večere.

konečný Quesadilla

Chelsea Lupkin
quesadillas

Tortilla s rozdrobeným syrom, ktorá je v mikrovlnnej rúre určite nepočíta. Vyčistite svoju panvicu, ostrí hrane, počkajte, kým syr nebude pekný a nezvyknutý a pripravte sa na najlepšiu quesadilu svojho života.

grilovaný Chicken Salad with Cherry-Balsamic Vinaigrette Recipe

Judy Kim
Šalát s domácim obväzom

Zabudnite na smutný salátový bar v kancelárii – ak pridáte správne komponenty, večerné šaláty môžu byť úplne úžasné a plniace jedlá. Pridajte nejaké bielkoviny, nakrájajte veľa krehkých zeleniny, posypte na niektoré orechy alebo výherné prúžky na kríže a dokončite ju mrknutím domácej vinaigrette. Je to naozaj ťažké to zabiť.

steak & Potatoes On A Stick Beauty Horizontal

Jonathan Boulton
Grilované mäso

To je leto, ktoré si nakoniec ohnite gril sám a choďte do práce na niektoré grilované mäso na grilovanie. Akonáhle ste cvičil s viac odpúšťajúcich položiek, ako sú kuracie krídla a hamburgery, môžete dokonca dokončiť šťavnaté steak.

tekvica French Toast

Francúzsky toast

Ak máte ingrediencie potrebné na výrobu vajec a toasty, môžete to zmeniť na niečo ešte úžasnejšie … Francúzsky toast! Najlepšia časť je, že uspokojí aj váš sladký zub.

jednoduchý Meatball Party Sub Casserole Horizontal

Tom Krawczyk
karbonátky

Zosilňujte misu na cestoviny a načerpajte svoje bootie v noci tým, že vyliahnete nejaké domáce karbonátky. Sú šialene ľahko sa dať dohromady a sú ideálne na zmrazovanie, potom sa rozmrazujú vždy, keď ich potrebujete.

pikantné Turkey Tacos Horizontal

Judy Kim
tacos

Vytvorenie vlastného tune baru v domácnosti čestne môže trvať menej času, než objednať Taco Bell pre celú rodinu na cestách. Pozrite sa na naše jednoduché taco recepty a choďte do mesta.

Tyler Florence Chili

Jonathan Boulton
chili

Myslíte, že neviete, ako variť chili? Pripravte hovädzie mäso, vložte do plechoviek omáčku a fazuľa, posypeme korením, položte na veko a zabudnite na to. Táto osušujúca pokrm je doslova odolná a môžete ju prispôsobiť tak, ako chcete. Nikdy sme nemali misku, ktorú sa nám nepáčilo.