Čistená zimná zeleninová polievka

obraz

Brian Hagiwara

Začnite s jedlom veľa výdatnej výživnej polievky; je to dobrý spôsob, ako uspokojiť tie hladové bolesti, aby ste nevdýchli príliš veľa z hlavného jedla.

Krémová celozrnná polievka

smotanový Celery Soup

Ann Stratton

Táto polievka je zamatovo hladká a chutná a my sme nahradili zemiaky skutočným krémom, čo znižuje obsah tuku!

Hearty Minestrone

obraz

Brian Hagiwara

Vaši hostia v chladnej zimnej noci uvítajú parnú misku tejto zeleninovej polievky. Má chuť ešte lepšie opätovne ohriať, takže je to dobrá voľba na prípravu vopred.

Glazovaná zelenina

obraz

Dasha Wright Ewingová

Najobľúbenejšie sladidlo priekopníkov, javorový sirup dnes dodáva výraznú sladkosť pokrmom, ktoré si vychutnáte v chladnejších mesiacoch.

Maple-Baked Beans

javor baked beans

Dasha Wright Ewingová

Tento obľúbený starý čas sa nedá poraziť kombináciou sladkého javorového sirupu a dymového bôbu.

Zmiešaný zimný šalát

obraz

Brian Hagiwara

Tento šalát nemohol byť jednoduchší, len s tromi prísadami a obväzom, ktoré je možné vopred pripraviť. Skúste to pri ďalšom pokuse o čas.

Štiepané zemiaky so zelerovým koreňom

sklad image

Loic Bernard

Celer, alebo gombík zeler, ako je často nazývaný zeler koreň, pridáva vynikajúcu chuť a textúru na maslo. Hnedá, vyzerajúca ako knob žiarovka, niekedy s koreňmi a zelenými vrchmi, ktorá sa stále pripája, sa počas zimy predáva vo väčšine supermarketov.

Pečená bravčová pečienka s jablkami, zemiakmi a šalvia

pečienka Pork Loin with Apples, Potatoes, and Sage -- GHK 1007

James Baigrie

Táto upokojujúca šalvia naplnená pečená bravčová panenka je jedno-jedlo jedlo – ľahko variť, snap vyčistiť.

Javorový oranžový glazovaný šunka

obraz

Dasha Wright Ewingová

Iste, že ste mali šunku s javorovým glazúrom, ale prečo nepočítajte trochu citrusov, aby ste dostali tento tanier úplne nový uhol chuti?

Bravčové kotlety a hrušky

obraz

Pár bravčové kotlety a hrušky pre výdatnú, rýchlu zimnú večernú večeru. Akonáhle sú ingrediencie prepipravené, varenie trvá len 10 minút.

Marocké pečené kuracie mäso

Taliansko-Herb Roasted Chicken

James Baigrie

Táto miska sa môže pochváliť vynikajúcou marockou atmosférou s príchuťami, ktoré by ste očakávali z tejto vzdialenej krajiny. Len ďalší dôvod na pečenie tohto kurča!

Vrstvené krémové špenátové maslo

obraz

Táto úžasná variácia na klasiku spája dve pohodlné jedlá do jedného úžasného jedla. Možno už nikdy nebudete robiť čisté mäso!

Zimné Squash Sage Rolls

obraz

Alan Richardson

Dokonalé s akýmikoľvek z uvedených pokrmov, tieto role nemôžu byť vytesané čerstvé z rúry. Pre viac jeseň pocit, použite tekvica v mieste squash.

Večierky zemiakov

Svetlo, fluffy Potato Clover Dinner Rolls are made with mashed potato, flour, and tangy buttermilk.

Ericka McConnellová

Tieto ľahké, nadýchané večere sa vyrábajú so zemiakovou kašou, múkou a chrumkavým cmarom.

Pull-Apart sýrový cibuľový chlieb

<p>Tento recept je rovnako zábavný ako jablkový chlieb (malé lopty kvasníc, ktoré sa spolu pečú v panvici, potom sa odtiahli pri stole), ale oveľa menej časovo náročné. Pečieme až na zlaté a nadýchané.</p><p><b>recept: </b><b>Pull-Apart sýrový cibuľový chlieb</b></p><p>“title =” Pull-Apart Cheesy Cibuľový chlieb ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f91cee26e2b_-_cheese-onion-bread-th2.jpg?resize=480:*”<br/>/></picture></div></div><div class= Frances Janisch

Tento recept je rovnako zábavný ako jedolý chlieb (malé guľky kvasnicového cesta, ktoré sa pečú v panvici, potom sa odtiahli pri stole), ale oveľa menej časovo náročné.

Javorové koláče

obraz

Dasha Wright Ewingová

Pokúste sa osladiť svoje košíčky s trochou javorového sirupu a vytvorte si obľúbenú novú narodeninovú párty.

Džús

ovocná náplň and Granny Smith apples make this pie as delightfully golden as the childhood memories we associate with it. To save time, use store-bought dough to speed preparation.

Keller & Keller

Mincemeat a jablká Granny Smith robia tento koláč nádherne zlatým ako detské spomienky, ktoré s ním spájame. Ak chcete ušetriť čas, použite cesto kúpené v obchode, aby ste urýchlili prípravu.

Zimný ovocný štep

obraz

Vďaka náplni tohto štrdálu sme v zmesi škorice, muškátového oriešku a vlašských orechov pokryli hrušky, jablká a brusnice, ktoré vám prinesú späť viac.

Biela horúca čokoláda

obraz

Zdvorilosťou Maxa Brennera

Vychutnajte si “čokoládovú kultúru Max Brenner” s týmto receptom od Maxa Brennera.

Hot mulled Ginger-Spiced Cider

<p>Podávajte svojim hosťom šálku napučiavajúceho muštu, ako sa všetci zhromaždia na veľké sviatky. Pomalý sporák ho udrží počas celého jedla.</p><p><b>recept:</b> <b>Hot mulled Ginger-Spiced Cider</b></p><p>“title =” “Hot Mulled Ginger-Spiced Cider”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f91cf320ee1_-_hot-mulled-ginger-spiced-cider-mr1110-120.jpg?resize=480 : * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Zdvorilosť svetla na varenie

Tento recept sa pripravuje v elektrickom pomalom sporáku a uvoľní sa varná doska. Môže sa však ohrievať v hrnci na sporáku, ak chcete.