Cherry-Berry Jumble Fruit Pie

Samozrejme, že sa nemôžeme všetci pustiť do nej Jesť, meditovať, milovať-inšpirovala sólovú expedíciu po celom svete skôr, ako sme sa oficiálne stali dospelými, ale dokonca ste si dokonca pečili šálku od-scratch brownies predtým? Ak chcete dokázať, že môžete variť tak oveľa viac ako míchané vajcia v čase, keď ste skutočný dospelý, začnite s týmito.

<p>Tradičná grilovaná karolína začína celá prasa údená uhlím. Tu Sean Brock varí bravčové plece po dobu 12 hodín v rúre 275 stupňov F predtým, ako ho fajčí asi 1 hodinu v záhradnom grile.</p><p><b>recept:</b> <b>Karolínske varené bravčové mäso</b></p><p>“title =” “Caroline Bassed Beef”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6a4931dd60_-_carolina-pulled-pork-fw0910-recipe-xl.jpg?crop=1xw:1.0 xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture><p></span></p><div class= Antonis Achilleos

1. PULLED PORK

Južná svorka trvá určitý čas na spomalenie kuchára, ale stojí za to každý kúsok (a rave recenzia od vašich priateľov). Podávajte tento recept v štýle Carolina barbami maestro Sean Brock počas leta alebo Super Bowl a vaši ľudia vám poďakujú.