ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

KÚPIŤ NÁŠ SERVISNÝ PLÁT: Servírovací tanier, sada 4, 24 dolárov; amazon.com

Banány tučniaky sú príliš roztomilé pre slová. Nemôžete sa na ne pozerať bez úsmevu. A na rozdiel od mnohých receptov dekoratívnych detí – ako napríklad LEGO Brownies alebo Fruity Pebbles Sushi – sú to skutočne zdravé … ish. Ak máte len jedného malého tučniaka, je tu len málo čokolády a niekoľko M & M. Ak je stopa mix môže mať čokoládu, tak môže banán tučniaky.

banán Penguins

Jonathan Boulton

Zdobenie môže byť zložité (a chaotický) úlohu pre malé ruky. Ale koho to zaujíma? Bude to absurdne roztomilé bez ohľadu na to, ako čokoľvek s googly očami. Tu je postup, ako ich urobiť:

Najprv urobte rýchly kúzelník s kamienkami. Znie to ťažšie ako je. Jednoducho premiešajte kokosový olej do roztavenej čokolády a voila! Magická škrupina.

Potom nakrájame banány na polovicu, potom topíme a zakryjeme čokoládovú zmes. Umiestnite na plech na pečenie a potom urobte svoje malé vtáky bez vtáctva. Každý z nich dostane dva sladké oči, oranžové mini M & M na zobák a oranžové pravidelné M & M pre nohy (ktoré zostanú na mieste s vyššou čokoládou).

banán Penguins

Jonathan Boulton

Pred jedlom zmrazte 20 minút a nechajte čokoládovú súpravu. V mysli dieťaťa sa môže zdalo, že sa už dlho môže rozlúčiť s jeho úzkostlivým hľadajúcim tučniakom priateľom. Ale tričká a gauče uložené v čokoládovej zmrzlinovej tanieri za to stojí.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Stiahnite si Delish app dnes.

Nasledujte Delish na Instagram.