Keď som kopal na niečo bláznivé strieľať v San Franciscu, to trvalo len pár hodín a vyhľadávanie Google “kultové potraviny SF”, aby narazili na Frankaroni – Franks (horúcich psov) stretnúť makaróny. Každý, kto bol posadnutý syrom ako malý chlapec (um, všetci?) Vie, že nakrájané hotové psy sú možno najobľúbenejší mix-in. Myslím si, že je to kruté; Mám rád moje základné. Ale vzhľadom na to, že je to taký nostalgický kombo pre ľudí, chcel som to skúsiť.

obraz

Roth Rind

Ľudia (niektorí môžu povedať šialených géniov) za Frankaroni sú 4505 Burgers & BBQ. Začali robiť špeciality hot dogy a predávali ich v balíčkoch predtým, ako otvorili potravinový stánok v Ferry Building v SF. Keď sa “Frankaroni” dostanú do špeciálnej rady, linka sa začne formovať. Vedeli, že na niečom niečo ide.

obraz

Roth Rind

Dnes, 4505 predáva asi 150 Frankaronis denne. A to má celkový zmysel: táto krajina je vybavená syrom mac. Na celom svete si kupujeme sedem miliónov krabičiek týždenne (!) A snažíme sa vkročiť do mac do skoro všetkého: pizza, grilovaný syr, dokonca aj burgerové buchty.

obraz

Roth Rind

Rovnako ako čokoľvek smaženého s tavným syrom, Frankaroni je smiešne chutné. (Áno, myslím, že mám rád hot dogy v mojom mac.) Keď budete nabudúce v SF, nezabudnite to skúsiť pre seba.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.