miešaná Eggs Beauty

Ethan Calabrese

V skutočnosti nepotrebujete recept na miešané vajcia, ale potrebujete vedieť, ako ich spraviť správne. Príliš často sa ľudia usadzujú na sušené, húževnaté, bezchutenské tvarohu na raňajky. Požiadať o seba lepšie. Uschovajte si jednoduché tipy nižšie a vy budete profesionálom v žiadnom okamihu.

1. Vyhodiť to dobre!

Ak ste len pár vajíčok, použite vidličku na ich bičovanie; viac ako štyri a budete potrebovať veľkú misku a šľahačku.
Neberajte tu žiadne skratky. Naozaj chcete poraziť vajcia, kým všetky žĺtky a biely sú úplne skombinované a žiadne globké pruhy. Zmes by mala byť ľahká a vzdušná – ak chcete mať jemné a nadýchané výsledky.

2. Nepoužívajte ich príliš skoro.

Počkajte až do konca, aby ste si pripravili míchané vajcia. Je to cesta Ramsay a Flay. Podľa nich pridávanie soli na začiatku odvodzuje vlhkosť a dáva vajcom vodu.

3. Pridajte kyslou smotanou.

OK, v poriadku – to je voliteľné. Nemusíte pridávať nič, pretože dobre šľahané, miešané vajcia sú absolútne chutné samy. Ale pridanie dollop (alebo dve) kyslej smotany, pridá krémovitosť, telo a hĺbku chuti. Ak nemáte zakysanú smotanu, mlieko nikdy nie je strašný nápad.

4. Získajte panvicu trochu horúcu a topiť maslo.

Tu je vec: Nízka a pomalá je najlepšia. Počuli ste už miliónkrát, som si istý. Ale nechcete, aby sa panvica tak nízka, že keď vylejete vajcia, absolútne sa nič nestane. Náš tip: Zahrejte svoju nelepku na strednú teplotu a potom pridajte maslo. Keď je to penivé (nie len roztopené!), Znížte teplotu na stredne nízku a pridajte zmes vajec.

5. Nechajte to sami!

Len na pár sekúnd. Pre krásne ribbony tvaroh, chcete okraje vajec nastaviť niečo tak trochu pred začatím miešania. Ak sa s vajíčkami rýchlejšie stanete, zrnká budú len menšie. (Čo nie je nevyhnutne zlá vec.)

6. Miešajte často.

To je kľúčom k mäkkým, nie húževnatým a suchým miešaným vajcom. Stlačte vajcia okolo s drevenou lyžičkou alebo gumovou špachtľou a dbajte na to, aby sa všetky nevarené vajcia dotkli panvici.

7. Vezmi ich veľkoryso.

Keď sú vajcia asi tri štvrtiny cesty, je čas ochutnať soľou a korením. Nebojte sa soľou, aby ste nechceli, aby vaše vajcia ochutnali ako absolútne nič. Ak máte nejaké mix-ins: syr, pažítka, varené vegetariáni, teraz je čas.

8. Predtým, ako si myslíte, že potrebujete, odoberte ho!

Vajcia budú varenie z panvice – aj keď sú pokovované. Takže ich odstráňte z tepla, keď vyzerajú trochu vlhšie, než by ste chceli

výnosy:

1


porcie

Čas prípravy:

0

hodiny

5

min

Celkový čas:

0

hodiny

10

min

prísady
1 polievková lyžica.
maslo
2
veľké vajcia
1 polievková lyžica.
kyslou smotanou alebo ťažkou smotanou (voliteľné)
Košér soľ
Čerstvo mletý čierny korenie
Smery
  1. V malej panvici na mierne teplo roztopte maslo. V strednej miske, šľahte spolu vajcia a kyslou smotanou, ak používate, až do spenenia.
  2. Keď je maslo penivé, znížte teplo na stredne nízke a pridajte porazené vajíčka. Nechajte sedieť až do okrajov, ako by sa mali nastaviť, asi 20 sekúnd, potom ich premiešajte pomocou drevenej lyžice alebo špachtle, až kým sa nevytvoria mäkké tvarožky.
    Ochutnajte soľou a korením a okamžite podávajte.

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, barnesandnoble.com