obraz

Ethan Calabrese

Tieto recepty sú ešte lepšie ako Two Buck Chuck.

obraz

Ethan Calabrese
Mleté papriky z mletého Turecka s korením Jack

Všetko, čo potrebujete na plné uspokojenie plnené papriky? Chudé mleté ​​morky, klasické marinárne reťazce, niektoré drvené korenie a jasmínová ryža.

Cena za porciu: 3,88 USD

Získajte recept.

obraz

Ethan Calabrese
Obchodník Joe’s Breaded Fish Tacos so salsou Verde

Nemôžete naraziť na obchodníka Joe bez zastavenia u mraziarenskej uličky, ktorá nesie veľa pohodlných a lahodných sponiek ako mrazené rybie ryby. Tieto tacos, pripravené s TJ Salsa Verde, pracujú skvelo buď s treskami alebo tilapiou.

Cena za porciu: 2,74 EUR

Získajte recept.

obraz

Ethan Calabrese
Trader Joe Mandarin Orange kuracie ryžové misy

TJ je milovaný mandarínkový oranžový kurčatán je jedným z jeho najpopulárnejších produktov rok po roku. Prečo? Spot-on sladko-kyslá omáčka, ktorá konkuruje najlepšie odber. Obrátili sme čínskeho favorita na misky na ryžu pomocou mrazenej ryže TJ (možno jednej z najväčších skratiek všetkých čias), sezamových semien a šupiek.

Cena za porciu: 2,93 EUR

Získajte recept.

obraz

Ethan Calabrese
Traktor Joe’s Pesto Penne s kuracím mäsom

Jeden z najlepších sponkov na TJ? Pasta. Sáček s peňazí vás vráti iba vo výške $ .99. Urobte to zvláštne tým, že hodíte nudle s Genovese Pesto TJ (nie tak dobré, ako domáce, ale úplne slušné pre kúpené v obchode), varené kuracie prúžky a pečené červené papriky (ďalšie kradnúť na menej ako dve doláre pohár).

Cena za porciu: 2,99 EUR

Získajte recept.

obraz

Ethan Calabrese
Tradičná Joe’s Butternut Squashová polievka so slaninou

Večera hack na lazyest lenivých nocí: Zahrejte TJ je návyková butternut squash polievka a top ho so slaninou a pažítkou. (Bonbóny, hm?) Bonusové body na miešanie v lyžici slaniny tuku na hĺbku.

Cena za porciu: 2,48 EUR

Získajte recept.

obraz

Ethan Calabrese
Trader Joe Mac a syr s talianskou klobásou a špenátom

Pozrime sa na to: Niektoré noci, ktoré dokážete zhromaždiť, sú spolu s nejakým boxom mac a syrom. Obchodník Joe je super-chutné mrazené druhu, ktoré môžete urobiť oveľa lepšie tým, že hodíte na špenáte a celkom chutnú taliansku klobásu.

Cena za porciu: 3,15 USD

Získajte recept.