V kuchyni nezáleží na tom, či si demokratický, republikánsky alebo nezávislý. Dobré jedlo je univerzálne a politika je zbytočná. ale myšlienka človeka o dobrom jedle môže byť kontroverzná a hore pre rozpravu. Myšlienka jednej ženy o perfektnom chilli môže byť najhoršou nočnou morou druhého, čo robí zber “najlepšieho” akéhokoľvek druhu potravy naozaj ťažké.

osobnosť Snackdown Chili

Jonathan Boulton

KÚPIŤ: Le Creuset Holandská rúra, $ 210, amazon.com

Napriek tomu tu boli. Neustále hľadá najlepšie z najlepších. A na jeseň, všetko, čo chceme jesť, je chilli. Tyler Florencia tvrdí, že je “konečný” a Barack Obama? Zdá sa, že vyrába túto čili dlho pred svojimi dňami v Bielom dome – vyskúšajte školu! Tu je návod, ako sa oba recepty stohovali.

RECIPA OBAMA

Obama Chili

Jonathan Boulton

Niekoľko vecí na zozname zložiek sa nám okamžite preukázalo: kurkuma, sušená bazalka a, čo je najdôležitejšie, NIE SALT. Spočiatku sme si mysleli, že to bolo preklep. Ale soľ (akéhokoľvek druhu!) Chýbala zo všetkých stránok, ktoré publikovali jeho recept. Pres jasne si myslí, že jeho chili je bez chuti dosť chutné.

Môžete si urobiť svoj recept buď s mletým hovädzím mäsom alebo zemou Turecko – Obama sa nestará. Taktiež nevadí, koľko rajčiakov alebo cesnaku strúčite. Doby varenia a prísady v jeho receptúre sú veľmi neurčité. (Šli sme s hovädzím mäsom, aby sme súťažili čo najpravdepodobnejšie.) Jedna vec, na ktorú bol konkrétny, je, ako slúžiť chilli. Odporúča to, aby sa naberal nad ryžou, takže sme to samozrejme urobili.

Mnoho ľudí bolo vyradených ryžou, ale inak nikto nemal problém so svojou chilli. Žiadna osoba si nemyslela, že je nevýrazná a väčšina chuťových testerov dokončila svoje malé misky.

RECEPT FLORENCE

Tyler Florence Chili

Jonathan Boulton

Veci sa tu oveľa komplikujú. Po prvé, musíte odstrániť sekané hovädzie rameno a potom pridať veľa rôznych korenín (ancho chili prášok, mletý koriandr, mletý kmín, sladká paprika, sušené oregano a mletá škorica). A namiesto toho, aby ste si len nakrájali cibuľu, cesnak, chipotle papričky a jalapeño, musíte ich všetko do pasty pridať a potom ich pridať do hrnca. Fussy AF.

Zatiaľ čo môžete urobiť Obama na týždennú noc na večeru, Florence je prísne na víkendy. Hovädzie mäso trvá asi 2 hodiny, kým sa začne miešať. A to je po všetkom intenzívna prípravka. Spomenul som, že máš tiež ručne rozdrviť plechovku celých paradajok. PREČO?!

Pretože to môže stáť za to. Jeho chili bol LEGIT.

Tyler Florence Chili

Jonathan Boulton

VERDIKT

Tyler vyhrá! Všetci milovali svoju čili (hoci väčšina ľudí tajne zakorenila Obamu). Procesne, kuchyňa milovala jednoduchosť bývalého prezidenta. Ale v porovnaní s florentskou gurmánskou chili v štýle Texas, víťaz bol nesporný.

SÚVISIACE VIDEA:

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Stiahnite si Delish app dnes.

Nasledujte Delish na Instagram.