Čo sa pozerať: Vlk z Wall Street

Kam sa pozerať: Amazon Prime

Oscary sú konečne tu! Sledovali sme, čo sme mohli kandidáti –Marťan, Mad Max: Fury Road, Inside Out– a dal som vám nápady na tie, ktoré ešte nie sú k dispozícii na preteky, ale kto naozaj vyhraje, je stále väčšinou tajomstvom. Avšak ja idem na silnú končatinu a predpovedám, že na nedeľu je jedna istá vec: Leonardo DiCaprio vyhrá najlepší herec za svoj výkon v The Revenant. Konečne! Sad Leo už nebude.

smutný Leo

Takže keď sa pripravujeme na toast na konci dlhej národnej nočnej mory Oscarlessa Lea, poďme sa pozrieť na jeho poslednú nomináciu a diviť sa, ako táto strata strata trvala tak dlho. Vlk z Wall Street je Leo v jeho najväčšej zábave, voľný a zmätený. Ako Jordan Belfort, skorumpovaný maklér, ktorý robí milióny podviedol investorov z miliónov, Leo dáva predstavenie, ktoré som úprimne nemyslel, že v ňom mal. V skutočnosti sa usmieval, ľudia! Je zábavný / tragický, keď hrá vysoko na quaaludes a neschopný dostať sa do svojho auta! Ale okrem toho, že ukazoval nové známky života na ľahšej strane vecí, stále to priniesol, keď príde čas na vážne. Jeho rozptýlenie so svojou ženou a dcérou na konci filmu je INTENSE Leo v jeho najlepšom smere. A ako niekto, kto vyrastal, pozoroval (a miloval) Leo, nemohol som byť viac nadšený, že ho v nedeľu.

Čo jesť: Candy

Keď som premýšľal o jedle vo filme, uvedomil som si, že jediná vec, ktorú tieto postavy prehltnú s pravidelnosťou, sú pilulky. Takže zatiaľ čo by som nikdy nepodporoval popping pilulky v tomto stĺpci, môžem s istotou odporučiť, aby ste na farebných cukríkoch a bonbónoch, ako ste sledovali, ako Leo robí svoju vec.

obraz
Zdvorilosť Crazy For Crust

Candy Bar Pie

obraz

Ethan Calabrese

Reese Nachos

<p>Všetko, čo môžeme povedať o pridávaní tekvica do čokoládových čipových cookies, je: Áno!</p><p><strong>Získajte recept z Sally’s Tacking Addiction.</strong></p><p>“title =” “Cinnamon Toffee Cheesecake Dip”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/480×500/54f66ad12ab89_-_cinnamon-toffee-cheesecake-dip-del1014-ysbipb-lgn.jpg?resize = 320: * ”<br/>/></picture></div></div><div class=
škoricový toffee cheesecake dip
Sally’s Tacking Addiction

Cinnamon Toffee Cheesecake Dip

sušienka Butter ice cream

Ethan Calabrese

Hot Fudge Sundae Nachos

Nasledujte Delish na Instagram.