ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

KÚPIŤ TERAZ: Kuhn Rikon Pairing Nôž Set, 21,75 dolárov, amazon.com.

V ríši známych predkrmov nie je oveľa kultovejšia než kvitnúca cibuľa. Slávna spoločnosťou Outback Steakhouse, reťaz predáva milióny ročne – a to z dobrého dôvodu. Vyprážaná cibuľa je lahodná a ja sa ešte stretnem s niekým, kto nesúhlasí.

obraz

Jon Boulton

Fritovanie celej cibule môže byť ťažké, a radšej to ponecháme odborníkom. Urobte to mini, a zdá sa, že je oveľa viac zvládnuteľné. Použitie cibule cibule znamená, že musíte používať menej oleja, plus sú super sladké a majú viac povrchov k dispozícii pre chutné vyprážané chleby! Win / win / win!

obraz

Jon Boulton

Na rozdiel od známeho reťazca sme ochutnali naše bloominové bobule s paprikou a dali nám náznak dymu. Taktiež sme šľahali dávku omáčky, ktorú sme najprv vyskúšali – a milovali – s našou pečenou cibuľkou. Kombinácia prísad môže znieť divne, ale sľubujeme, že je úžasné. K dispozícii je mayo, kečup, chren a nespočetné množstvo korení, ktoré ho úplne neodolateľné. V skutočnosti, ak máte trochu viac, mám podozrenie, že by to bolo skvelé na burger. Musíš niečo jesť tvoje cibule!

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Stiahnite si Delish app dnes.

Nasledujte Delish na Instagram.