Sme obesení oboma týmito dámami – pre ich vlasy, manželov, kariéru a jedlo. Najmä jedlo. Fixer Upper hviezda pekárne Joanna Gaines v Texase je našim skutočným životným cieľom a našou kópiou kuchárskej knihy Chrissy Teigenovej chute je kniha označená krytom na obálke. A kým táto výnimočná zápas celebrít sa nikdy nedokáže stretnúť s IRL, ich vrážky sa zrazili v Delishovej testovacej kuchyni, vďaka banánovému chlebu.

osobnosť Snackdown banana bread

Jonathan Boulton

Báli sme sa vidieť, že Joanna je klasický a jemný pečací prístup by mohol konkurovať Chrissyho nepochopiteľnej kuchyni. A teraz si taky zvedavý. Tu je návod, ako sa ich recepty stohovali.

Chrissy RECEPT

Snackdown-Banana-chlieb Chrissy

Chelsea Lupkin


Keď Chrissy pokračoval a Cvrlikání Twitter o tom, že nemáme zrelé banány pri výrobe banánového chleba, svet reagoval. A jej recept (ktorý je v jej ďalšej kuchárskej knihe, # cravings2, ako sa na ňu odvoláva na sociálnych médiách), bola známa skôr, ako niekto vedel, čo to bolo naozaj. Pre nás šťastie, ona sa rozhodla podeliť sa o Instagram.

KÚPIŤ: Nordic Ware Bundt Pan, šampanské, 38 dolárov; amazon.com

Niekoľko vecí nám okamžite vyniklo: vanilkový puding, nakrájaný (nesladený) kokosový orech, bundt panvicu a írsky maslo. Pridali sme puding mix do koláča predtým a boli veľmi spokojní s výsledkami – to robí koláč extra vlhké (ľúto!). Ale nikdy sme si nemysleli, že ho pridáme do banánového chleba. Verdikt? Odteraz pridávame do všetkých banánových chlebov puding mix.

Kokos je jemný. Niektorí takzvaní kokosovní nenávistí ani nemohli povedať, že je to tam. Miloval som to, iní sa nestarali o to menej. Na druhú stranu, bundt panvica bola milovaná všade okolo. Nielen, že banánový chlieb je krásnejší, ale zvyšuje množstvo karamelizovanej kôry, o ktorej vie, že je to najlepšia. A pokiaľ ide o írske maslo, Chrissy odporúča podávať na teplých banánových rezoch chleba. POČÚTAJTE na CHRISSY.

Joannin RECEPT

osobnosť Snackdown banana bread

Jonathan Boulton


Na papieri, Joanna banánový chlieb nie je tak vzrušujúci. Všetky ingrediencie sú celkom štandardné a neexistujú mix-iny ako orechy alebo čokoláda (hoci jej obrázky na blogu robia to, aby sa zdalo, že sú tu pekány). Jediná vec, ktorá nás prekvapila, bola 9-x-13 “panvica.

KÚPIŤ TERAZ: USA Pan Bakeware 9-X-13 “Cake Pan, 20 dolárov;amazon.com

Hlavným plusom väčšej nádoby na pečenie je kratšia doba pečenia. Väčšina banánových chlebov, pečených v bochníkoch, trvá asi hodinu. Joanna prebehla za 30 minút. Ale kratšia doba pečenia prichádza za cenu: nie je kôra. Celý vrchol chleba bol bledý a hubovitý – nie zlatý a karamelizovaný. Toto bolo obrovské riešenie pre tím Delish.

Chuťovo, názory boli zmiešané. Niektorí ľudia si mysleli, že je dokonale sladká; iní si mysleli, že je to nudné. Celkovo nikto nebol odfúknutý.

VERDIKT

Hlasovanie bolo jednomyseľné. Chrissy recept vyhrá za svoju chuť a kôru … a čokoládu. Takže nabudúce budete mať šesť super hnedé banány, ktoré sa okolo kuchyne, dať jej vyskúšať.

SÚVISIACE VIDEA:

Stiahnite si Delish aplikácie dnes.

Nasledujte Delish na Instagram.