ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

Táto Deň vďakyvzdania, svet zvedel nad našou Brusnica Brie Bites. Viac ako 25 miliónov ľudí sledovalo toto video a tisíce ľudí označili svojich priateľov za to, aby to urobili. Ja, osobne, som dostal textové obrázky brie bites od priateľov priateľov priateľov. Bolo to šialené.

KÚPIŤ TERAZ: Zúbkovaný nôž, 14,95 dolárov, amazon.com.

Samozrejme, roztomilosť bola obrovským faktorom úspechu predjedál. Ale čo je dôležitejšie, podľa môjho názoru bola chuťová kombinácia. Párovanie koláčiky z brusinkovej brusnice so smotanovým brie nie je presne to najzrejmejší zápas, ale je to veľmi delikátny. Duo vám spôsobí, že stratíte všetku sebakontrolu, najlepším spôsobom.

obraz

Ethan Calabrese

Brie kousky sú stále úžasné jedlo, ktoré prinesie párty v tejto sviatočnej sezóne. Ale ak ste vy naozaj chcete zapôsobiť na ľudí, urobte tento Cranberry Brie Pull-Apart Bread. Nepreháňam, keď hovorím, že Delish tím ich zobral v priebehu niekoľkých sekúnd. Je to ako uhryznutie steroidov.

obraz

Ethan Calabrese

Ak ste nikdy nevyrobili chlieb, nenechajte sa vystrašiť šialeným krížovým vzorom. Budete musieť obliekať rukávy a dostať ruky maslom, ale môžete to úplne urobiť. S melty brie a brusnicami je nemožné ublížiť.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.

Prevezmite aplikáciu Delish.