ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

KÚPIŤ TENTO ZÁBAVA: Pyrex Loaf Pan, $ 8; amazon.com.

Elvis Presley bol šialený génius – nielen z hľadiska hudby, ale aj v potravinovom svete! Kto iný by si myslel, že spája banány s arašidovým maslom a slanina. PB, určite, ale slanina? Muž bol pred časom, a tu v Delishu, sme len chytiť.

elvis Banana Bread

Jonathan Boulton

Žiadny útok na kráľa, ale nie som pre banánové sendviče (o ktorom sa hovorí, že bol jeho obľúbeným snackom). Kombinácia chrumkavého chleba a slizkého plátku banánov sa na mňa nepáči … aj keď je tam Skippy (môj viceprezident). Som však vždy pre banánový chlieb. Takže kvôli môjmu prvému receptu inšpirovanému Elvisom som hodil lepšie chrumkavé kúsky slaniny, arašidové maslo a čierne arašidové maslo do banánového chleba a dúfal som, že to najlepšie.

elvis Banana Bread

Jonathan Boulton

Nepamätám si čas, keď ľudia v Delishovej kuchyni boli tak blázni nad vôňou, že niečo pečie v rúre. A nie k pokornému chválu, robíme veľa úžasných vecí. Keď sa dymovo vyliečené mäso stretne so sladkým banánom, vôňa je šialene opojná. Čo je ešte dôležitejšie, chutí je úplne úžasné. Slaná slanina vyvažuje bohatosť arašidového masla a sladkosti z banánov. To tiež pridáva peknú krízu na vrchole. Elvis by určite schválil.

elvis Banana Bread

Jonathan Boulton

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Stiahnite si Delish app dnes.

Nasledujte Delish na Instagram.