Escarole a polievka

<p>Osrstené herbové guľôčky s escarole a fazuľa na upokojujúcu polievku.</p><p><b>recept:</b> <b>Escarole a polievka</b></p><p>“title =” Escarolová a polievková polievka ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6c2e994fc8_-_escarole-meatball-soup-recipe-mslo0212-vlxndr-xl.jpg?crop=1xw : 1.0xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Marthy Stewartovej

Osrstené herbové guľôčky s escarole a fazuľa na upokojujúcu polievku.

Turecká escarolská polievka

Turecko Escarole Soup

Tara Donne

Zaujíma vás, čo robiť so zvyškom Turecka? Pridajte nejaké kuracie vývar, korenie escarole, a orzo, a máte spokojný a rýchlo pripraviť jedlo.

Stredomorské kuracie mäso

<p>Browning kurča pridáva ďalšiu vrstvu chuti do tohto vydatného guláša. Kúpte ho v dvoch šaržiach, aby ste sa uistili, že kuracie hnedá sa správne zhadá a nie je parou. Karamelizácia na kuriatke a na dne panvice je príchuťou guláša.</p><p><b>recept:</b> <b>Stredomorské kuracie mäso</b></p><p>“title =” Stredomorský kuracie guláš ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6bab9d1459_-_mediterranean-chicken-stew-recipe-mslo1011-xl-13169050.jpg?crop=1xw : 1.0xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Marthy Stewartovej

Browning kurča pridáva ďalšiu vrstvu chuti do tohto vydatného guláša. Kúpte ho v dvoch šaržiach, aby ste sa uistili, že kuracie hnedá sa správne zhadá a nie je parou. Karamelizácia na kuriatke a na dne panvice je príchuťou guláša.

Escarole a biela fazuľová polievka

obraz

Nebojte sa escarole, ktorá vyzerá ako mrkotavý rímsový šalát, pretože sa varí do sladkej a jemnej zelene. Ak ju nemôžete nájsť, nahraďte vrecúškom špenátu s objemom 10 uncí.

Kuracia a eskarolová polievka s kukuricami

obraz

Rímska babička Rina Pacella z Brooklynu, konzultantka na voľnej nohe, konzultantka Gina Miraglia robí túto taliansku polievku každý rok na Deň vďakyvzdania. Všetci vnúčatá pomáhajú vkladať jemné guľôčky – obľúbená časť každého.

Escarolová polievka s kuracím mäsom a ryžou

obraz

Keďže kurča je nakrájané na také malé kusy, varenie ho vôbec nehrozí. Pridajte ju do hrnca, krátko hojte a potom ihneď podávajte polievku predtým, než kura má príležitosť prehnúť.

Escarole Polievka s Tureckom

obraz

Tu je verzia talianskej svadobnej polievky. “Svadba” sa vzťahuje na manželstvo chutí.

Straciatella s Escarole

straciatella with Escarole

James Baigrie

Straciatella je talianska verzia polievky na vajcia. Straciatella sú “malé kúsky” vajíčok, ktoré sa tvoria, keď sa rozdrvené vajce vylejú do horúcej vývaru.

Dijon Chicken Stew

<p>Táto uspokojujúca guláš hviezdou zdobí kusy kuracieho mäsa a jemného chrumkavého escarole v chutnej vínnej omáčke z Dijónu. Vyskúšajte to s vykostenými, bezklíčnatými kuracie stehná alebo bravčová panenka. Podávajte rustikálny celozrnný chlieb.</p><p><b>recept: </b><b>Dijon Chicken Stew</b></p><p>“title =” Dijon kuracie stew ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f928e358b8c_-_dijon-chicken-stew-recipe-ew1110-th2.jpg?resize=480:* ”<br/>/></picture></div></div><div class= Ken Burris

Táto uspokojujúca guláš hviezdou zdobí kusy kuracieho mäsa a jemného chrumkavého escarole v chutnej vínnej omáčke z Dijónu. Vyskúšajte to s vykostenými, bezklíčnatými kuracie stehná alebo bravčová panenka. Podávajte rustikálny celozrnný chlieb.