ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

Nenechajte sa oklamať. Funfetti Shortbread Bites môžu vyzerať roztomilé a jemné, ale sú nebezpečne návykové. Zistíte, že sa do nich objavíte ako na cukrovinky. Prišiel som strašne blízko k tomu, aby som dal veľa do lístka a nalil som mlieko nad nimi. Prosím nesúďte! Hlboko dole, viete, že funfetti obilia je úžasné.

Funfetti Shortbread Bites Vertical

Chelsea Lupkin

Ak tento recept vyzerá dobre, je to preto, že sme to urobili už pred Vianocami – samozrejme slávnostné červené a zelené nepotraviny. Toto je dúhová verzia – ideálna pre akékoľvek a všetky príležitosti.

Funfetti Shortbread Bites

Chelsea Lupkin

Keď môj spolupracovník urobil v decembri sušienku, pulzovala maslo, cukor, múku a soľ v kuchyni. To je najjednoduchší a najefektívnejší spôsob, ako získať zrná s veľkosťou hrášku, na ktoré sa zameriavate. (Ak pretečiete cesto, dostanete tvrdé, smutné krupice, nie drobné krehké kousne.) Ale môžete úplne použiť ručné mixér (ako som urobil), alebo dokonca pečivo na rezanie.

Funfetti Shortbread Bites

Chelsea Lupkin

Akonáhle je cesto vyrobené, vložte ho na disk, nakrájajte malé štvorce a hádzajte mini cookies na plech na pečenie. Nepoužívajte dokonca ani ich rozširovanie, pretože sa nerozšíria v rúre! Ak je vaša kuchyňa nepríjemne teplá (alebo začala zmäkčovať maslo, ale chytila ​​sa do 1000 ďalších vecí) a cesto sa cíti hrať cesto mäkké, prilepte ho do mrazničky po dobu 20 minút,.

Funfetti Shortbread Bites

Chelsea Lupkin

Dúha pokropí, roztomilé malé rozmery, maslo … všetko o krašťaniach kričí šťastný! Ale ja som ľutovala, a to nebolo pridanie vanilkového extraktu. Ak chcete urobiť to viac narodeniny-ochutený, veľmi odporúčam pridať čajovú lyžičku do cesta.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.