ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

Všetci sa všetci sľubujú, že budú zdraví od 1. januára, ale takmer nikto si nespomína jednu veľkú vec, ktorá stojí v ceste: futbal. Pokiaľ sú hry ešte v nedeľu, tak sú to aj sýtoskopy, chrumkavé krídla a preplnené nachos. A veľa piva. To je to, čo robí nedeľné noci nielen znesiteľné, ale zábavné … až do pondelka.

KÚPIŤ TERAZ: Zeleninový peelier, 9 dolárov, amazon.com.

grécky Sushi

Chelsea Lupkin


Avšak rovnako príjemné ako bláznivé, slané občerstvenie majú jesť, môžu sa cítiť dosť nafúkané a hrozné druhý deň. Zatiaľ čo by sme nikdy neodporúčali opustiť, povedzme, kuracie kurča všetko dohromady (pretože sme nikdy nemohli!), Veríme v rovnováhu. Takže deň po prehnanosti radi pomáhame našim nezdravým voľbám s dobrou pokrmou. Rovnako ako grécky sushi!

grécky Sushi

Charlie Gillette

Grécke sushi je v podstate uhorka naplnená humusom, feta, paradajkami, kôprom a kalamátovými olivami. Uhorka je chrumkavá a hydratačná, a so stlačeným čerstvým citrónovým džúsom, každá kotúčka ochutná najčerstvejšie občerstvenie, ktoré ste mohli niekedy mať.

Ak chcete vyrobiť svoj vlastný, olúpejte super tenké prúžky uhorky pomocou rastlinného škrabka (najlepšie tvar Y). Zdvojnásobte plátky uhorky (na vytvorenie pevnejšej role) a potom roztiahnite a veľmi tenká vrstva humusu na vrchu. Posypeme paradajkami, olivami a fétou, dávajte pozor, aby ste neprezradili, a potom pevne naviňte. Spája sa v priebehu niekoľkých minút a bude preč v priebehu niekoľkých sekúnd, ale nikdy sa nebudete cítiť vinným.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Stiahnite si Delish app dnes.

Nasledujte Delish na Instagram.