Získajte tu recept.

Kráska a zviera je príbeh tak starý ako čas – a je to skúška času. Celých 25 rokov po uvoľnení animovaného filmu sa živá akčná verzia stala jedným z najobľúbenejších letov v tomto roku, pričom jeho príves dosiahol rekordných 91,8 miliónov zobrazení za jeden deň. Ale jedna z najviac očarovaných aspektov filmu sa zaraďuje na jednu skladbu. Naozaj, jediné šaty: Belle je zlatožltá ballgown, ktorý nosí pri tanci s beštie, postupne klesá pre ultra-chlupatý princ.

V určitom okamihu každá dievčina v deväťdesiatych rokoch buď obliekla tie šaty na Halloween, obliekla sa, alebo vlastnila bábiku, ktorá ju nosila. Bolo to všade. A ako sa film premieta na svoj debut 17. marca, museli sme si vzdať hold s košíčkom pripomínajúcim kultové šaty.

krása and the Beast

Disney

Nie sú potrebné žiadne špeciálne kuchynské gadgety.

Tieto malé koláče na prvý pohľad vyzerajú komplikovane, ale naozaj nie. Vyskúšali sme ich aj s pekárňami a amatérami a nikto nemal žiadne problémy, ktoré by vytvorili inštagram-hodný liečbu. Všetko, čo robíte, je pečenie koláčikov, ako ste to normálne urobili, obracajte ich hore nohami a obložte ich obrovským marshmallow, pomocou polevy nalepte ich dohromady.

ako to Make Belle Cupcakes

Jonathan Boulton

Tento Hack vám dáva perfektne hladkú polevu.

Na prvý pohľad si možno myslíte, že tu používame fondant. Oh, nie – je to oveľa jednoduchšie (a chutnejšie) než to. Akonáhle sa budete miešať v dostatočnom množstve potravinárskeho farbiva na odtieň obchodu, kúpil by malý krém s polevou žlto-zlatý, mikrovlny to po dobu 20 sekúnd, čo je dobré miešať, takže je to o konzistencii tortu cesto. Potom ho môžete naliať na horúce koláče a nastaviť ich na chladiaci stojan, aby sa odkvapkával koláč. Bude to za pár minút, vytvorí hladký povrch, ktorý chutí ako glazúru na Entennmanov šiška. vážne.

kráska cupcakes

Jonathan Boulton

Našiel som nalievanie priamo na vrchol marshmallow, potom špirála von, aby sa ubezpečil, že celá cupcake je pokrytá, dáva to najviac rovnomerné dokončenie. Možno si myslíte, že stratíte poleva, ale môžete ľahko zozbierať odtok v plechu na pečenie, naliať ju do mikrovlnnej bezpečné misy a znovu ju použiť na druhý náter. (Zvyčajne to trvá dva vrstvy, takže čokoládový košíček neprejavuje.) Ak chcete použiť menej polevy, vyskúšajte vanilkový košíčkový koláč, uprednostňujeme čokoládový koláč a kombá vanilkového krémového mlieka.)

kráska Cupcakes

Jonathan Boulton

Ovocné občerstvenie dokončiť vzhľad. vážne.

Odtiaľ môžete použiť žltej žltej guličky, aby ste si vyrobili šatky na Belle šatách, potom obložili ovocné občerstvenie a dúhové kyslé opasky (alebo Airheads Xtremes) a vytvorili tak Enchanted Rose. To je – tak ľahké to dokázalo Lumiere. Tak dlho, kým nezachytí koláče v ohni.

kráska Cupcakes

Jonathan Boulton

Budeme sa s vami podeliť s našimi.

A pre každého, kto bol ako: “Je to peňaženka krásy a šelmy ?!” alebo “Kde môžem získať ten čipový pohár ?!” máme ťa. Áno, to je naozaj peňaženka, ktorá vyzerá ako kniha – je to Danielle Nicole a dostali sme ju na HSN. Chip a pani Potts boli súčasťou detského čajového setu predávaného v obchode Disney, hoci (spoiler!), Ak sa stanete v parku Disney, môžete si tam nájsť celú Chip hrnček. Žiadna z týchto značiek nás za to nezaplatila – videli sme vaše e-maily z iných videí a chceli sme vám pomôcť, pretože sme fangirl (a fanboy) nad týmito vecami rovnako ako vy. ��

Pre ostatné inspo, pozrite sa na Amazon:

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.