Pre toto vydanie Celebrity Snackdown sme urobili jedlo, ktoré cíti Delish tím veľmi silne: kuracie parmezán. Náš riadiaci redaktor, napríklad, nebude s vami hovoriť po celý zvyšok dňa, ak skúša recept na kurčatá parmaz bez toho, aby vám to povedal (aby ju mohla vyskúšať). Pretože sme to tak veľmi milovali (možno príliš veľa), urobil som výber šéfkuchára príliš vážne. Zadajte: Mario Batali a Ree Drummond.

Kura Parmesan Celebrity Snackdown

Jonathan Boulton

Kráľovská sláva, Mario je samozrejme svetovo preslávený taliansky kuchár s reštauráciami – jedným z najkrajších jedál a príležitostným – po celej krajine. Ale neboli sme si istí, ako dobre jeho recepty pracovali pre priemerného domáceho kuchára. Ree je na opačnom konci spektra. Ona nie je klasicky vyškolená, ale jej recepty sú milované a dôveryhodné jej fanúšikmi Pioneer Woman. Keď sme sa dostali do občerstvenia, čestne sme netušili, koho by sme chceli viac.

KÚPIŤ: Le Creuset Signature Skillet, 100 dolárov, amazon.com.

Kura Parmesan Celebrity Snackdown

Jonathan Boulton

RECEPT REE

Ree praktikuje jednu bagru s múkou. (Neexistujú žiadne vajcia alebo chlebové drobky.) Po obalení kuracích prsníkov v múke ich opečie v olivovom oleji a masle, až kým sa na každej strane nezmáčajú. Potom, bez čistenia panvici, urobí jednoduchú marinársku omáčku a pridá kuracie mäso na omáčku (spolu s parmazom) a nechá všetko spolu.

Tento recept je ľahko sledovateľný a ľahko sa vykonáva. Je to skvelá večera, ktorú môže niekto, bez ohľadu na dôveru v kuchyni, urobiť doma. Omáčka vyrobená so všetkými chutnými kuracími kúskami na panvici bola lahodná, ale (a to je veľké, ale), kura nie je chrumkavé. Veľmi nám chýbalo zlaté chrumky chlebových drobek.

Kura Parmesan Celebrity Snackdown

Jonathan Boulton

MARIO RECEPT

Mario nazýva svoj kurací parmazán “Chicken Milanese Parmesan”, čo dáva zmysel, keď považuje za troch krokov. (Varenie “milánsky” zvyčajne znamená, že mäsový kotleta je vyťažená múkou, vajcami a chlebovými strúhankami.) Mario je chrumkavý chlieb ako panko, ale možno prekvapujúce je, že používa kuracie stehná. Pre každého tmavého mäsa, ktorý miluje človeka, je to celkový hráč.

To, čo nenájdete vo svojom recepte, je parmezán! Pre niektorých to bolo rúhavé. Avšak, väčšina ľudí sa dostala cez to, akonáhle sa uhryzli. pretože Burro. Po vyprážaní kuracieho mäsa sa Mario pred každým kusom topije s lyžicou marináry a veľkým kôstkom burrata. Nikto nezmeškol parm.

Kura Parmesan Celebrity Snackdown

Jonathan Boulton

VERDIKT

Mario vyhrá! Jeho recept nebol tak ľahko nasledovať ako Ree, ale ostrý charakter kuracieho mäsa a syru melty burrata boli rozhodujúcimi faktormi. Hlasovanie bolo jednomyseľné.

SÚVISIACE VIDEA:

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; písmo: 15.0px Helvetica} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; písmo: 14.0px Helvetica} span.s1 {font-kerning: žiaden} span.s2 {text-decoration: underline; font-kerning: žiadne; farba: # 0563c1} span.s3 {font: 14.0px Helvetica; textová dekorácia: podčiarknutie; font-kerning: žiadne; farba: # 0563c1}

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Stiahnite si Delish app dnes.

Nasledujte Delish na Instagram.