ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

Neviem, či ste počuli, ale v súčasnosti sú Moskva Mules – zázvorové pivo, vápno a vodka – veľmi populárne. Majú dokonalú rovnováhu medzi sladkými, korenistými a citrusovými chuťami. Podávajú sa v krásnych medených pohároch a ak sa ma spýtate, trochu sa zostupujú tiež jednoduchá. (Dobre, mohli by mi * dali mi kocovinu alebo dve.)

obraz

Jon Boulton

Ako chceme urobiť, my mal aby sme urobili večerný košíček na počesť nášho nového obľúbeného kokteilu. A s jednoduchým boxom dortom, nemôže to byť jednoduchšie. Tu je postup, ako to urobíte: pridajte jednu plechovku zázvorového piva na krabicový mix bielych koláčikov a šľahte ich, kým nezostanú žiadne hrudky. Ďalej: no, nie je ďalšia. To je ono! Plechovka soda + koláč zmes = super nadýchané košíčky. Nepýtaj sa prečo – skúste to len pre seba!

obraz

Jon Boulton

Ak chcete chrumkavé zázvorky vyraziť do zárezu, pridajte do zákusku tortu trochu zázvorového zázvoru. Pridáva pekný pop príchuť, nie na rozdiel od skutočnej veci! Pridali sme niečo do nášho krémového krému s pridaním limetovej šťavy a kôry. Ozdobte ich klinom z vápna a vetvičkou mäty a na party budete mať najkrajšie košíčky.

SÚVISIACE VIDEA:

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Stiahnite si Delish app dnes.

Nasledujte Delish na Instagram.