Prípad drunkov posiela väčšinu ľudí priamo do láskyplných zbraní – naky, oblúkov – McDonald’s. Ale pre niektoré duše, ktoré dúfajú, má trochu chlastu iba posilnenie dôvery, ktorá je potrebná na to, aby ste vyskúšali veci v kuchyni, s ktorou sa nikdy nestarali, keď sú stratení. Tu sú ich najväčšie úspechy.

1. Ore-Oh-Nie

obraz

Reddit.com / SchlitzGivesMeShitz

Skromnejšia kombinácia – povedzme, zlatý Oreo a prostý hummus – by bola menej urážlivá, ale namáčanie Cinnamon Bun Oreo na Sriracha hummus je úplne neúctivý voči obom stranám.

2. Tater Thought

obraz

Reddit.com / Resurrectum_

Na prvý pohľad to vyzerá ako lahodná raňajková burrito. Ale pozrite sa bližšie a uvidíte, že žltá hmota nie je miešaná vajcia. Je to vlastne syrové, presýpané zemiaky, ktoré majú byť zabalené do tortilly so slaninou.

3. Sick Burn, Bro

obraz
Instagram /reggie.blinker

Trvá to talent – ten typ, ktorý by mohol mať iba vykrmený človek – aby zrazil niečo ako jednoduchú zmrazenú pizzu.

4. Hammer Time

obraz

http://i.imgur.com/36nrpKv.jpg

Nie je to tak, že špagety sú neobvyklé opité jedlá; je to, že táto podnikavá duša sa pokúsila otvoriť plechovku s kladivom a skrutkovačom namiesto toho bláznivého nápadu nazývaného otvárač plechovky.

5. Eggcellent Idea

obraz

http://imgur.com/TLPR5

Cukrovinkové vajcia nie sú ničím novým. V skutočnosti ich milujeme. Ale potraviny tejto farby a štruktúry nepatria do omelety .

6. String Along

obraz

Youtube.com / Môj Drunkwife

Keď chladnička a špajza nie sú skladované pre správne grilované syry, najlepšie opití kuchári vedia, ako improvizovať. Zadajte: toto kombinácia Goldfish-cracker-and-string-cheese.

7. Ako sa vyrába klobása

obraz

Reddit.com / Dr_King_Schultz

Žiadny chlieb, žiadne bunky, žiadny problém. Nikdy nie je čas, keď kus syra nie je riešením životných problémov.

8. Tak toastované

obraz

Reddit.com / AbstractCeilingFan

Máme rád dobrú cestovinovú hacknu rovnako ako ďalšia osoba, ale kvapkajúca nevarené šnúrky do ohrievaného spotrebiča znie ako 911 volanie pri výrobe.

9. Rozveselte sa (io) hore

obraz

http://i.imgur.com/r2SFEog.jpg

Ako keby fazuľka so zeleným fazuľom nebola dostatočne sporná, tento statečný šéfkuchár sa rozhodol prekonať to s Cheeriosom – čo by ironicky urobilo dokonale jemné opité jedlo na vlastnú päsť.

10. Zmiešané správy

obraz
Reddit.com / costumedork

Pizza = chutné a cookies = chutné, ale pizza + cookies = huh? Aby som bol spravodlivý, je to chyba Digiorna; že balenie je mätúce AF pre niekoho štyri nápoje v.

11. PB & Hej!

obraz

Reddit.com / technically_art

To nepotrebuje viac komentárov než to, čo Reddit používateľ napísal: “Arašidové maslo a želé cestoviny, s Ritz sušienkami, aby sa to klasické.”

12. Vždy sendvič, nikdy hrdina

obraz
Instagram / beardygoat40

V dopoludňajších hodinách ráno sa zdá, že vajcia sendviča je spojka – okrem prípadu, keď je všetko, z ktorého sa skladá, je múčnatý biely chlieb dusený v horčici a obložený pár vykostenými,.

13. Oh, ty si Fancy?

obraz

Reddit.com / ispent15minutesonthi

Prečo platiť 20 dolárov za mäso, syr a taniere na päťhviezdičkovom mieste, keď môžete urobiť ten istý predjedlo – aj keď je to s ingredienciami zo 7-ročného boxu na obed – doma vo vašej hriankovacej peci?

14. Nacho Tu vidíte

obraz
Reddit.com / b1tca

Jedná sa o reakciu Redditor na smútok plus tequila: skutočne vynaliezavý riff na nachos, pozostávajúci z Cheetos, Mayo, grilovanej omáčky a rozdrveného syra. Plne očakávame, že to bude vidieť v ponuke jedálneho lístka na potraviny v Texase budúci týždeň.

Nasledujte Delish na Instagram.