Získajte tu recept.

Peter Parker musí byť naozaj skurvený talentovaný s ihlou a závitom. Samozrejme, že je to génius, ktorý bol uštipaný rádioaktívnym pavúkom, ale tá časť, ktorú všetci prehliadajú Spideyho príbeh o pôvode, je jeho Spandex-y zázrak obleku: Ako to urobil tento dospievajúci fotograf taký chudnutie, aerodynamický zázrak, že sa môže dostať a mimo sekundy?

Je to otázka, ktorú sme si okamžite opýtali, keď sme sa pokúšali nakrúcať zložité čokoládové pavučiny na ovocie. (To potom nasleduje, kto by sakra strávil 20 minút zahrieva jedinou jahodovou alebo jablkový plátok ?!) Našťastie najnovší Spider-Man reboot – Spider-Man: Domov, tento piatok – ponúka riešenie. Na základe náhľadov sa zdá, že Parkerov oblek nebol jeho vlastný dizajn, ale Iron Man Tony Stark. To je viac pravdepodobné, vzhľadom na celú excentricko-miliardársku časť jeho osobnosti.

Pre ostatných z nás musíme splatiť svoj vlastný bohatý, celkom amatérsky zručnosť, takže sme radikálne zmenšili náš Spider-Man zaobchádza tak, aby ho niekto mohol urobiť v priebehu niekoľkých sekúnd vrátane detí. (Ak máte viac OTT občerstvenia, ukázalo sa, že naše jahody inšpirované Spider-Manom ​​sú sotva revolučné. Pinterest je plný zvratov.)

Pavúčí muž strawberries

Jonathan Boulton

Jedná sa o perfektnú dvojminútovú liečbu pre akúkoľvek detskú párty, za predpokladu, že si nakrájate topy z plodov sami (alebo dajte deťom plastové nože masla). Oni čerpajú z očí, línie, a práve keď sa nudí čas remesiel, snack je už urobil. A ak sa im to nepodarí? Jedzte ich. Neexistuje tu žiadny nedostatok.

Pavúčí muž Strawberries

Jonathan Boulton

Kúpená vanilková poleva je skutočným šetričom času: Mikrovlnná rúra na 5 sekúnd (naozaj, to je všetko!), Rozrušujte ju a ľahko sa dajte na bobule. Mohli by ste použiť aj bielu čokoládu alebo Candy Melts, ale glafovanie bolo najjednoduchšie prilepiť sa na ovocie – a nie je tu riziko, že by sa chytil a obrátil zrnitý, ako biela čokoláda.

Nemusíte sa zastaviť na tomto jednoduchom dizajne: Držte ich na vrchole koláčikov, pripravte Spider-Man Shortcakes, alebo – ak vaša posádka je staršia ako 21 rokov – namočte ich do chlastu, aby sa Drunken Spideys.

Kód PIN pre neskôr:

Pavúčí muž Strawberries Pin

Hearst Digital Media

Prevezmite aplikáciu Delish.

Nasledujte Delish na Instagram.