Všetci máme skvelé úmysly, ako by mali vypadať naše večere v noci, ale keď príde na ich skutočnú realizáciu, častejšie ako nie je odber, vrhanie sendvičov alebo otvorenie vane z jogurtu. Práca beží neskoro, dostanete sa domov a ste unavení, alebo máte len veľa vecí, ktoré musíte urobiť na konci dlhého dňa a 30 minút, ktoré ste plánovali venovať vareniu, večera sa zmenšuje na 25, 20 OK, metro beží neskoro? V skutočnosti to robiť 10. Boj sa zdieľa všetci.

KÚPIŤ SKILLET: Le Creuset Cast-Iron 9-palcový Skillet, 139,95 dolárov, amazon.com.

Ale spáchanie zaujímavého zoznamu 10-minútových večerov v pamäti nie je niečo, čo všetci máme priestor pre mozog, a skutočne trávime čas, aby sme si pozreli a nasledovali recept, môžu jednoducho pridávať nepotrebné minúty, vďaka ktorým sa naleje miska obilnín oveľa viac želám vám, aby som vám pomohla – ak máte len 10 minút na stôl, je tu jedna večera, ktorá je úplne jednoduchá, chutná dobre, je zdravá (alebo nezdravá), ako ju potrebujete , a má nekonečné množstvo variácií, žiadny recept nevyžaduje: miešanie smažiť.

obraz

Ethan Calabrese

Miešanie smajlíkov je brilantné z mnohých dôvodov. Môžete si ich vyrobiť so všetkým, čo máte vo vašej chladničke alebo skrinkách – čo znamená, že žiadne nakupovanie po práci a žiadne nákupné ingrediencie pre špeciálne, komplikované jedlo, ktoré nemáte čas na to, aby ste sa dostali do odpadu. Sú rýchle – sautéing vegetariáni, kuracie mäso, krevety, fazuľa, ryža, dokonca aj vajcia trvá menej ako 10 minút. To môže byť ťažké carb (hodiť do niektorých zostávajúcich cestovín!) Alebo low-carb so všetkými vegetariáni alebo cauli ryže. Môžete urobiť všetko v jednej panvici (menej vyčistiť = menej času), a môžete ju jesť doslova každú noc a nikdy sa nestarajú o varianty. Rovnako ako táto duša miešať-fry:

obraz

Ethan Calabrese

Ochutnajte niektoré vegetariáni a premiešajte v balíčku varených rezaných nudlí. Hotový. Alebo táto verzia krevety:

obraz

Joslyn Blair

Varenie krevety a zelenina trvá menej ako 10 minút, potom ak máte zvyšnú ryžu (alebo nejakú minútu ryže!), Môžete ju podávať s tým, alebo sa rozhodnete prežiť svoj život s nízkym obsahom karbidu. A to nemusí byť vždy ázijské. Ak máte chuť na mexiku a máte nejaké kurča na ruky, toto miešané smaženie je tu pre vás.

obraz

S láskavým dovolením dizajnov Sweet C

Tiež je to paleo! A ak máte zostávajúce cestoviny, môžete dokonca urobiť svoj rozrušený taliansky štýl.

obraz

Zdvorilosť diétne

Teraz si môžete vyskúšať všetky veggie verzie, raňajky s vajcami a syrom, hodiť nejaké zemiaky alebo hovädzie mäso a hrať si s omáčkami v závislosti od toho, čo máte k dispozícii (Sriracha, byvol a sójová omáčka sú vždy go-tos) , Vidíš? Variácie sú naozaj nekonečné.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.