Najväčší BEC, ktorý ste kedy videli.

výnosy:

12

Celkový čas:

0

hodiny

30

min

prísady
2
(11-oz) rúrky chladené chlebové cesto
1 polievková lyžica.
maslo
10
veľké vajcia
1/4 c.
ťažký krém
košér soľ
Čerstvo mletý čierny korenie
2 polievkové lyžice.
jemne nakrájanú pažítku
1
slanina, varené
1/2 lb.
nakrájaný syr čedar
1 polievková lyžica.
roztopené maslo
2 lyžičky.
Mak
2 lyžičky.
sezamové semienka
Smery
  1. Predhrejte rúru na 350 °. Namažte panvicu s prídavkom na varenie. Umiestnite chlebové cesto do spodnej časti panvice a zatlačte všetky konce dohromady, aby vytvorili jediný krúžok. Pečieme až do zlatohnedého a vareného, ​​asi 25-30 minút. Nechajte vychladnúť počas 5 minút a obráťte sa na chladiaci stojan tak, aby úplne vychladol.
  2. Vo veľkej panvici na strednom ohni roztopte maslo. Vo veľkej miske rozliahnite vajcia a silnú smotanu. Nalejte zmes vajec do panvice. Nechajte mierne nastaviť a potom znížte teplotu. Presuňte vajcia špachtľou alebo drevenou lyžicou na vytvorenie tvarohu. Keď sú vajcia takmer varené podľa vašich predstáv, ochutnajte soľou a korením. Zložte pažízu a odstráňte z tepla.
  3. Nakrájajte pečený chlieb na polovicu. Na veľkej doske na pečenie položte polovicu rezu na stranu a druhú stranu na stranu. Najprv vystrihnite spodnú polovicu spodnej časti s míchanými vajcami. Vrchol so syrom a slaninou. Druhú polovicu štetku utrite roztopeným maslom a posypeme makom a sezamovými semenami. Pečte, kým sa syr neroztopí, 3-5 minút.
  4. Plátok a podávajte teplý.

Obor Breakfast Sandwich

John Komar