New York Reuben

podľa substituting pastrami for corned beef in this recipe, you can make a

Judd Pilosoff

Nahradením pastrami pre hovädzie hovädzie mäso v tomto receptúre môžete urobiť “New Yorker” našu verziu tohto obľúbeného Big Apple deli. Podávajte mu s niektorými hranolkami na sladké zemiaky, aby ste dokázali dokonalú povrchovú úpravu.

Pastrami Burgers

pastrami Burgers -- GHK 0606

Frances Janisch

Váš obľúbený sendvič dostane upgrade! Pastrami Burger ponúka korenené hovädzie mäso a horčica na ražnom príchute a chutí výborne s krehkou, trikolórou slawou.

Turecko Pastrami Sandwich

obraz

Ken Burris

Ak si vezmete tento sendvič, potiahnite jeden kus chleba s pastrami, druhou šnúrou so švajčiarskym syrom a zastrčte kyslá kapusta a jablko uprostred, aby chlieb zostal mokrý.

Horúce pary

z Country LivingThis recipe has been tested by Country Living

Charles Schiller

Čo robiť potom, ako ste postupovali podľa všetkých krokov na výrobu dokonalých, horúcich, pálených pastrami? Umiestnite na perfektný ražný chlieb a pridajte podľa potreby.

Mini Triple Decker Pastrami Reuben sendviče

obraz

Beatriz Da Costa

Podávajte tieto ľahké kousky, kým sú stále pekné a horúce.

Top šéfkuchár Stefan Richter’s Pastrami na žito

obraz

iStock

Top šéfkuchár Stefan Richter vytvára konečný pastrami na raži. Jeho čerstvý zákrut? K tomuto klasickému sendviču v New Yorku pridáva modrý syr z Bavorska a domácu chrenovú omáčku.

Pastrami toasty s hlúpymi toppings

<p>Tieto sendviče s otvoreným povrchom sú zakončené jasnými koreninami, ako je dušená červená kapusta a zelená kapusta v kyslej smotane.</p><p><b>recept:</b> <b>Pastrami toasty s hlúpymi toppings</b></p><p>“title =” Pastrami toasty s tangy toppings ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f63e026458c_-_pastrami-toasts-tangy-toppings-recipe-fw0512-xl.jpg?crop=1xw : 1.0xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Lisa Linder

Tieto sendviče s otvoreným povrchom sú zakončené jasnými koreninami, ako je dušená červená kapusta a zelená kapusta v kyslej smotane.