Minulý rok mal nakladací svet BIG moment: Pickle Ice debutoval. Ktokoľvek, kto z vrecka vykrvácal nejakú šťavu zo šťavy a – ešte lepšie – to v mrazničke vie, aké to bolo. Pickle Ice rozbil internet, takže sme vedeli, že potrebujeme zaplatiť továreň za produktom návštevu.

Kúpiť teraz: Pickle Ice, 8 dolárov za 8, amazon.com

Cestovali sme do Waterloo v štáte Wisconsin a navštívili spoločnosť Van Holten, spoločnosť za Pickle Ice – a oveľa viac. Spracovávajú 35 miliónov (!!!) uhoriek ročne pre svoje super populárne Pickle In A Pouch. Byť v továrni na čistenie bol orechy: Vôňa bola Super ohromujúci – všetok ten ocot! – a nádrže, v ktorých sme vyrobili slaninu Pickle Ice boli GIGANTIC.

obraz

Chelsea Lupkin

Slaná soľ je naozaj to, čo si myslíte: ocot, soľ, voda, koncentrát z kôprového oleja (jeden pach a máte toast), kurkuma pre farbu a celý rad elektrolytov. Ako sa objavuje viac výskumu o šťave na šťavu, športovci sa na ňu začínajú stretávať nad hráčmi Gatorade-NFL, maratónskymi bežcami, ktorí sa viac a viac spoliehajú na výrobok na báze octu, ktorý posilňuje hydratáciu a zmierňuje svalové kŕče.

obraz

Chelsea Lupkin

Hovorím vám … to sú naozaj veľký kôpor.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.