Vyberajte ľudí, počúvajte: Viete, že Whisky Pickles sú najlepšie, čo sa stane, ak sa niekedy stane nakladaniu, ale teraz je tu Dill Pickle Vodka. Marty Lloydová, spoluzakladateľka vodky Chilled Dills, fotografovala vodku a šťavy na plátkoch na pláži na Floride, keď jeho otec navrhol, aby fľašili veci. Rýchlo dopredu šesť rokov, kedy som stretol moje nové obľúbené chlast.

obraz

Chelsea Lupkin

Ak chcete vyrábať vodkovú šťavu, postup je v podstate rovnaký ako v domácnosti: Vezmite si vodku, nakladajte do vrecka na infúziu (v podstate iba obrovský čajový sáčok), potom nalejte šťavu na šťavu a trochu soľ a nechajte ich sedieť.

obraz

Chelsea Lupkin

Výsledok je FANTASTICKÝ. Ja viete, ako keď si vezmete pickleback, šťava šťavy môže byť len trochu ohromujúca? To nie je nič také. Je to perfektné množstvo pucker (nebojte sa, stále máte tonu príchuti šťavy šťavy) a trochu slaná.

obraz

Chelsea Lupkin

Ochutnal som vodku v krvavej Mary (SO DOBRE) a martini (ako som to nepil celý môj život ?!) a bol odfúknutý tým, aké chutné je. KAŽDÝ kuchársky šialený – viete, kto sú – potrebuje fľašu na to, aby si v týchto vianociach skladoval.

Sledujte viac

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.