Každý vie, že ružové a červené Starbursty sú najlepšie Starburst. Fakt. Dokonca aj Wrigley, materská spoločnosť cukroví, to pripúšťa – od roku 2010 predáva balenia “FaveREDS”, AKA len čerešňu, melón, ovocný punč a jahody. Samozrejme, naša posadnutosť podivne žuvacie a napriek tomu šťavnaté liečenie nás zaujímalo by si, či existujú iné spôsoby, ako si to vychutnať.

Nakoľko vodka z korčuľovania bola taký hit na Facebooku – 20 miliónov zobrazení a počítanie! – rozhodli sme sa zistiť, či by Starburst mohol byť použitý na osladenie vodky. Jackpot! Funguje to rovnako dobre, rezanie popáleniny chlastu, zatiaľ čo to chutí ako dospelý-len verziu vášho obľúbeného občerstvenie convenience store.

starburst Vodka

Chelsea Lupkin

Môžete nahromadiť všetky chuťové látky do jednej masonskej nádoby, dávať vodke generickú, ovocnú chuť, alebo ju oddeliť, ako sme to urobili. Spravodlivé upozornenie: Ak nie ste veľký na čerešňovej vôni, vyhnite sa použitiu len červenej farby – niekoľko chuťových testerov si myslelo, že konkrétna vodka mala sirupovú pachuť. (Pink, alebo jahoda, bola víťazom všade okolo.)

Kandizovanie dáva nápoju červenú farbu, ktorú by ste od Cosmo očakávali, a pretože vodka osladzuje, nie je potrebné brusinkový džús. Ak naozaj chcete pridať splash. My sme to neurobili.

starburst Cosmos

Chelsea Lupkin

Skladanie zostávajúcich obalov do obloženia papierového žeriava je eposom dokončujúcim dotykom – získajte pokyny, ako to urobiť tu – ale v konečnom dôsledku to nie je nutné. Ak nechcete vyzvať priateľa, aby ste zistili, kto môže urobiť najrýchlejšie, keď ste dva nápoje palcov (Spoiler: Víťaz bude ten, kto sa chystá obaja z vás obkľúčiť tento proces.)

Podávajte dávku s grilovaným kuracím cesnakovým špízom a akýkoľvek z týchto topánok naberie popcorn a máte všetko, čo potrebujete pre film vraha.

Získajte recept.

Nasledujte Delish na Instagram.