Keď sme počuli o ošípané, boli sme rovnaké časti otrasené a zaujaté. “Swine” nie je zvyčajne slovo, keď sa hovorí o lahodných jedlách. Potom, čo sa dozvedeli, čo to vlastne je – celok, vyčesaný ananás plnený bravčím mäsom (bedra alebo rebrá) a zabalený do slaniny – Delish editori boli rozdelení. Niektorí boli plne na palube s bláznivým grilovaním, iní nie toľko. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa rozhodli pre seba.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Dámy a páni … #swineapple. Vydlhčený ananás naplnený korením bravčovým plátkom, obalený v slaninke a bbq omáčkou, a fajčil. Ďakujem #bradleysmoker za výrobu takého jemného produktu! #pineapple #pork #summertime #goodeats #smoker

Príspevok, ktorý zdieľa Kimberly Softich (@ kasoftich_highbridgehuntress)

Aby sa objasnilo, všetky použité mäso (chrbát a slanina) začínajú byť surové. Kuchári v ananásoch a okolo nich. Väčšina receptov vyžaduje gril, aby anan ana fum malý a pomalý. Trvá niekoľko hodín, kým sa plnené mäso bude variť a slanina bude chrumkavá. Ak grilovanie nie je vaša vec, môžete ju tiež pečať v rúre 300 ° F.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

#Swineapple bol úspech. Nie tak dobré ako tri špičky alebo rebrá, ale stále chutné. #traeger #traegernation #bacon

Príspevok, ktorý zdieľa Travis Campbell (@ travc79)

Trend bol pre nás novinkou, ale už je to na vzostupe. Podľa spoločnosti Pinterest vyhľadávania ošípaných vzrástli o viac ako 230 percent oproti minulému letu..

Tento čap na Pinterest.

Ak hľadáte niečo iné, ktoré by ste slúžili na vašom ďalšom kuchári – alebo ak ste veľký na havajskej pizze alebo tacos al pastor – je to pokrm, ktorý stojí za to vyskúšať.

Nasledujte Delish na Instagram.