Nie, toto nie je náš prvý mac & cheese svah. Zatiaľ čo Martha Stewartová vs. Kris Jenner bola epická nadmerná, bitka nikdy naozaj nekončí. Existuje príliš veľa slávnych macov vo vesmíre, aby ich ignorovali.

Rovnako ako John Legend a Rihanna. Keď sme zistili, že obidve hviezdy mali recepty, museli sme ich vyskúšať, vyčistiť ich proti sebe, ASAP.

RECÍZIA RIHANNA

Nerobte to “makaróny a syry.” Nielen preto, že je takmer neidentifikovateľné ako chuť ako taká, ale preto, že Bad Girl Riri ju nazýva “Mac A Rih.” Je to ďaleko jedna z najtradičnejších cestovín, ktoré sme kedy robili.

Najmä kvôli žltej horčičke a kečupe – je tu jedna šálka. To nemusí zdať Heinzovi ďaleko, keby sa kŕmili kečupom na veci ako míchané vajcia, ale dôverujte nám, to je. Chuť oboch sú veľmi výrazné.

Neexistuje ani omáčka. Keď Rihanna varí cestoviny, nechá v baníčku trochu vody a potom vylodí všetko – cibuľu, červenú papriku, jarnú cibuľu, jamajskú škótsku koreniovú omáčku, kečup (��), horčicu (��) a tony kolby Jack syr – a nechá sa všetko roztaviť a zmiešať. Ak je zmes príliš hustá, čo pravdepodobne uvažuje s približne 2 librami syra, hovorí, že pridá viac vody. Nie cestoviny, len obyčajná voda.

JOHN’S RECEPT

Rovnako ako Rihanna, John tiež vynechá omáčku, ale na rozdiel od jej, všetko sa pri pečení všetko spája. Akonáhle sú makaróny varené a hodené maslom, dostane sa vrstvené do pekáča 9 “-x-13” s čedarom a Monterey jack. Potom sa zmes 2 plechoviek odparila mlieko, vajcia, 1/3 šálky mlieka odstredeného mlieka (WHY, JOHN ?!), ochutenú soľ a cesnakový prášok sa naleje a celá vec 35 minút.

Keď sme otvorili rúru uprostred pečenia tohto receptúry, roztavený syr prudko prebublával. Bohužiaľ, vzrušenie sa skončilo. Niektoré rezance boli úplne nahé, vďaka vrstveniu a celkovo to bolo celkom nevýrazné. (Väčšina chuťových testerov ju porovnávala s kulinárskymi jedlami.)

VERDIKT

Rihanna vyhrá! Keď sú obe jedlá menej než vzrušujúce, hlasujete za ten, ktorý má viac chuti. A napriek veľmi kontroverznému používaniu korenín, všetci cítili, že do Rihanny je viac lásky.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, 30 dolárov, indigo.ca