ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

POTREBUJTE GRIL PAN ?: Lodge Litinový gril pan, 56 dolárov; amazon.com.

Keď o tom premýšľate, je to dosť kruté, že z dôvodu počasia sa v rovnakom čase vyskytujú ročné obdobia roľníčky a bikín. Vďaka matke prírode! Vieš, čo by som rád? Choď na grilovanie vo vrecku sveter a džínsy a hromadu svojej dosky vysoko s horúcich psov a zemiakový šalát a všetky ostatné úžasné jedlo, že vonkajšie zhromaždenia sú známe.

obraz

Joe Spit

Bohužiaľ, to nikdy nebude, takže predpokladám, že niekedy budem musieť praktizovať zdržanlivosť. Tu v spoločnosti Delish sme sa trochu stali fanúšikmi uhýbania. Nahradili sme chleba s okrúhlymi lupienkami, paradajkami a mojimi vlastnými obľúbenými ananásovými krúžkami. Môžem vám povedať fakt, že aj ten milovník pečiva ako ja sám som vyhral týmito ľahkými háčiky z karbidov.

obraz

Joe Spit

Minulý mesiac som zobral bodnutie na de-bunning horúcich psov a narodili sa Pickle Dogs. Milovali sme ich, ale samozrejme, musíte byť fanúšikom, aby si ich mohli vychutnať, a ja viem, že nie je každý. (Neviem, kto si, ale počujem, že si niekde vonku.) Takže som si myslel, že skúsim menej polarizujúci prístup.

obraz

Joe Spit

Cue hot dog šalát zábaly! Šalát je druh OG chleba náhrada, a to sa tak stáva, že pekný ostrý román list je ako, presný tvar hot dog bun. Choď na obrázok! Možno matka príroda nás miluje.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.