Nachos sú jedným z tých jedál, ktoré sú chutné bez ohľadu na to, ako ich pripravujete – aj keď vaša základňa je ďaleko od tradičného tortilla čipu. Na tomto jeseň variácie na obľúbenú predjedlo (alebo večere, ak máme šťastie), sme topped plátky jablka presne to, čo by mali byť topped: roztavenej bielej čokolády, teplej karamelovej omáčky, nakrájané praclíky a nakrájané Heath tyče.

obraz

Jonathan Boulton

Škrábanie hlavy, ak sú praclíky nepárne? Verte mi, je to presne to, čo tieto potreby potrebujú: niečo chrumkavé a slané, ktoré sa dobre spája so sladšími príchuťami. Ale nemusíte presne dodržiavať tento vzorec. Ak nemáte rád bielu čokoládu rovnako ako ja (tu, moje štyri dôvody, prečo by ste mali), môžete úplne podľahnúť mlieku alebo tmavé alebo dokonca arašidové maslo čipy, preskočiť karamel, pridať mini čokoládové lupienky alebo drvené zemiaky čipy (vážne!) – možno aj roztavený syr.

obraz

Jonathan Boulton

Jablká skoro dobre chutia čokoľvek. Kľúčom je mať nejaké tavené ingrediencie a niečo chrumkavé. Podávajte ich ako party predjedlo alebo dezert – bez ohľadu na to, kedy, vaši priatelia vás obejmú.

ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

Kód PIN pre neskôr

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.