Snoop Dogg vs. Alton Brown: Čím je lepšie kurča lepšie?

Snoop viete, že ste sipin na gine a šťave. Možno neviete, že môže tiež variť. Je taký dobrý, že teraz spieva televíznu show s Martou Stewartovou nazvanou Potluck Dinner Marty & Snoop. Toto sú smažené kuracie krídelká, ktoré nakŕmil Seth Rogan a Whiz Khalifa.

Alton Brown je už dlhšie v jedle. Ostroňovaná hostiteľská sieť Food Network je známa svojim nerdy a vedeckým prístupom k vareniu. Ak ste niekedy sledovali jeho show Good Eats, viete, že dokáže vysvetliť každú zložku každého z jeho receptov. Netreba dodávať, že má veľa čo povedať o vyprážanom kurníku. Snoop? Nie veľmi.

Ale ako dobre človek hovorí o jedle nie je nič nakoniec. Nakoniec je to všetko o chuti. A pokiaľ ide o vyprážané kurča, chuť taky. Tu je návod, ako sa oba stohovali.

zväzovanie v Alton Cook Off

Chelsea Lupkin

ALTENSKÝ RECEPT

Takmer 500 ľudí si prečítal recept na FoodNetwork.com. S 4,5 hviezdami sme mali veľmi vysoké očakávania pre trochu rozrušený recept.

Po prvé, Alton vyzýva na celé kurča brojlera / fritézy nakrájané na 8 kusov. Ak ste nerozdelili kurča, môžete to urobiť dostatočne ľahko, ale naozaj to nechcete. Je to jedna z najnebezpečnejších, klzkých kuchynských úloh.

Alton Fried Chicken

Chelsea Lupkin

Vyžaduje tiež 12 až 24 hodín soľanky. Takže ak ste náchylní na procrastinating (nie ako my sme niekedy …), táto požiadavka je polo-obťažujúce. ALE, a to je veľké, ale dlhý čas soľanky je veľký rozdiel. Samotné mäso je kvôli tomu šťavnaté a chutné.

Akonáhle je kuracie slané, urobíte zmes korenia potom Vyskrutkujte kurča v múke. Kombinácia korenia je pikantná a chutná, ale môže sa veľmi rýchlo vyčerpať pri horúcom skrátení – aj keď je udržiavaná na 325 °, čo Alton trvá na tom, že ideálna teplota. Máme dosť tmavé, ale nespálené.

Recept SNOOP

Mali sme nejaké ťažkosti rozlúštiť Snoopov recept na VH1. Niektoré z našich nepríjemností sú dôsledkom toho, že prvá epizóda nie je úplne sledovaná. Ale niekedy bol Snoop hlboko tajný.

Legitívne vyzýva na “tajné korenie Rea”. V článku VH1, ktorý publikuje recept, spomína, že používa jeho “go-to Lawryho korenie a ťažkú ​​liatinovú nádobu”, takže Lawryho korenie je to, čo sme použili. Omyl. Ak sledujete epizódu, zistíte, že Lawry’s je len jedna zložka zmesi. Je tu aj citrónová paprika!

zväzovanie Dogg Fried Chicken

Chelsea Lupkin

Snoop sa v epizóde spomína, že radšej znižuje krídla na wingettes a bubny, čo sme si smutne nedarilo. BBQ čipy však máme pravdu. Tí sa dostanú rozdrvené vpravo s korením pred múrovým bagrom.

zväzovanie V Alton Fried Chicken

Chelsea Lupkin

VERDIKT

V slepom testu chuti vyhrá Snoop! Napriek tomu, že boli veľmi slané (naše zlé) a nemohli ste naozaj ochutnať BBQ čipy (womp womp), pokožka bola nádherne chrumkavá a dokonale zlatá. Vážne, ako to je, recept bol rýchly a jednoduchý.

Zatiaľ čo niektorí ľudia uprednostňovali rôzne druhy kusov mäsa v receptúre spoločnosti Alton, tím Delish nebol rovnako rád jeho korenie. Mysleli si, že je to “príliš veľa”. Takže všetko, čo skutočne potrebujete, je Lawryho.

Nasledujte Delish na Instagram.