ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

KÚPIŤ SCOOPER: Nerezové melónové ballerky, 8 dolárov; amazon.com.

obraz

Joe Spit

Budem úprimný. Mám nejaké poľutovaniahodné noci, v ktorých hrá Jell-O úlohu. Zábery Jell-O z mojej minulosti sú choré sladké, oslepujúce silné a často sa vyrábajú v kuchyni v spoločenskej miestnosti, ktorá by s najväčšou pravdepodobnosťou zlyhala akýmkoľvek zdravotným predpisom. Je ťažké ich zjednotiť (ako ich môžete dostať z tých malých plastových pohárov?) A oni úprimne chcú ako niečo, čo by ste dostali v naozajstnej nemocnici.

obraz

Joe Spit

Teraz, keď som dospelý (diskutovateľný), myslím, že je čas, aby som premýšľal nad mojimi chybami a urobil nejaké inovácie. Zábery Jell-O nie sú výnimkou. Najskôr najprv odstráňte malé plastové poháre. Používanie jahody je úplne jednoduché a je dokonalým spôsobom maskovania textúry Jell-O, ak to nie je vaša vec.

obraz

Joe Spit

Ďalej pridajte ďalšie textúry a príchute. Milujem dobrú jahodovú tortu a nilové plátky sú dokonalou skratkou chuti báječnej, masovej dobroty klasického tortu. Dostali sme našu šľahačku, pretože A. Je to roztomilý ako sakra a B. Je to úžasné. Teraz je jediné zlé, čo sa týka týchto snímok Jell-O, koľko budete chcieť jesť.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.