ZÍSKANIE RECEPTU ZDE

Sú tam niekoľko okamihov pri receptoch brainstormingu v spoločnosti Delish, keď cítim, že som to všetko videl a nič ma neprekvapí. A potom som sa stretol s niečím tak bizarným, pýtal som sa, či je to pre nás perfektné – alebo som išiel príliš ďaleko. Vzhľadom na to, že nízka hladina karbidu pokračuje, rozhodli sme sa vyskúšať internetový recept na populárne keto diétu s vysokým obsahom tuku s vysokým obsahom tuku:.

obraz

John Komar

Spracujte niekoľko sekúnd: Kuracie mäso. Kôra. Pizza. Pizza kôra vyrobená z mletého kuracieho mäsa, malého syra, cesnakového prášku, soli a korenia. Patríte do kruhov, ktoré vyzerajú ako kôra (najprv mačte ruky sprejom na varenie, táto zmes je lepkavá), potom ich umiestnite na pergamenovú dosku na pečenie a pečte, až kým nebude kuracie varené a zlaté.

obraz

John Komar

Spracoval som moje ako grilovaná kuracia pizza (verzia CPK je moja obľúbená) tým, že slathering “kôry” s grilovanou omáčkou a topping s mozzarellou, gouda, červenou cibuľkou, zelenou cibuľkou a mrholenie ranča. Bola som strach, že kôra sa dostane do mokrého stavu počas pečenia, ale zostáva dostatočne robustná, aby držala v ruke ako osobnú pizzu. Výsledok je oveľa lepšie, než som si myslel, že by to mohlo byť: Je to chuť a svetlo a nevážia vás ako pravidelná karbónová kôra. Či už ste na skúške keto alebo len hľadáte vyhnúť sacharidov, tento recept stojí za vyskúšanie.

obraz

John Komar

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.